freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

شهردار سنندج عنوان کرد:
ساماندهی المان های شهری؛ ارتقای کیفیت فضای شهر سنندج
سرویس کردستان؛ شهردار سنندج با اشاره به سامان دهی المان های شهری عنوان کرد: فضاهای همساز با هویت شهری موجب آرامش و ارتقاء سطح مشارکت شهروندان می‌شود و وجود المان‌های شاخص در سطح شهر موجب ارتقاء زیبایی و همچنین انتقال هویت شهری در اذهان می‌شود.

به گزارش کردپرس؛ «منوچهر فخری» در جمع اصحاب رسانه در استان کردستان اظهار کرد: با هدف رضایتمندی شهروندان و همچنین بهبود کیفیت محیط شهری نصب المان‌های جدید در برخی از میادین سطح شهر در دستور کار این شهرداری قرار گرفته است.

وی با اشاره به آغاز عملیات تخریب المان میدان 12 فروردین شهر سنندج ادامه داد: هویت هر جامعه  نشان از فرهنگ آن جامعه است و المان‌های شهری هم نمادی از هویت فرهنگی آن جامعه هستند.

شهردار سنندج از نصب المان صلح در شهر سنندج عنوان کرد: با تخریب المان قدیمی در میدان 12فروردین المان صلح نصب می شود میدان 12 فروردین در مسیر ورودی همدان به سنندج واقع شده است.

فخری در تشریح المان صلح اظهار کرد: المان صلح 6 فیگور و 8 متر ارتفاع دارد، و از جنس بتن است و بر روی پایه‌ای به ارتفاع حدوداً 10متر نصب می‌شود.

وی در ادامه با اشاره به زمان پرده برداری از این المان عنوان کرد: این المان بهار سال آینده نصب می‌شود و امیدواریم با نصب آن بتوانیم علاوه بر ارتقاء کیفیت و بهبود فضای محیط شهری، حس تعلق مکان و همچنین انتقال هویت شهری را در شهروندان ایجاد کنیم.

کد مطلب: 121071  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۳  |  ساعت: ۹ : ۴۰

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۹:۴۳:۱۰ دیده شده : ۲۱بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۱۳
  • تعداد حاضران : ۱۹۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها