freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

بیانیه HDP در خصوص کشتار استانبول:
کسانی که به خشونت ترکیه دامن می زنند مسئولین سیاسی هستند
سرویس ترکیه- HDP ضمن محکوم کردن حمله مسلحانه در کلوب شبانه استانبول، از عملکرد سیاستمداران ترکیه که منجر به چنین رویدادهایی می شود، انتقاد کرد.
به گزارش کردپرس به نقل از خبرگزاری دوغان، شورای مرکزی حزب دموکراتیک خلق ها با انتشار بیانیه ای ضمن محکوم کردن حمله تروریستی به کلوپ شبانه رینا در استانبول عنوان کرده است: این حمله خصمانه و غیر انسانی را به شدت محکوم می کنیم. این حمله که در اولین ساعات سال 2017 میلادی صورت گرفت تعداد زیادی کشته و زخمی به جای گذاشته است. برای درگذشتگان این حمله منفور طلب آمرزش می کنیم و برای بازماندگان و مجروحین طلب صبر و شفای عاجل داریم.
در ادامه این بیانیه در انتقاد به اظهارات اداره امور مذهبی دربارۀ کریسمس آمده است: اظهارات سیاستمدار بی مسئولیتی که جشن های کریسمس را هدف قرار می دهد و این جشن ها را به دلیل عدم مطابقت با ارزش های آنان غیر مشروع قلمداد می کند، باعث به وجود آمدن چنین نتایجی می شود.
در ادامه این بیانیه آمده است: کسانی که ارزش های تعدد فرهنگی، اندیشه ای، اعتقادی و هویتی در ترکیه را درک نکرده و برای تخریب این تنوع تلاش کرده اند و قطب بندی های مختلفی در ترکیه به وجود آورده اند، گام به گام کشور را به سوی گرداب خشونت می کشانند. مرزبندی های عمیق در سیاست داخلی و خارجی، استفاده از ادبیات و اسلوب سیاسی تنش زا و دشمنانه در ترکیه باعث بزرگتر شدن این گرداب خشونت در این کشور می شود. کسانی که به این وضعیت در ترکیه دامن می زنند همان کسانی هستند که مسئولیت های سیاسی را برعهده دارند.

کد مطلب: 121035  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۳  |  ساعت: ۹ : ۳۲

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۹:۴۳:۱۸ دیده شده : ۲۴بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۶۸
  • تعداد حاضران : ۲۰۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها