freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


نشست روابط عمومی های ادارات شهرستان سقز برگزار شد
سرویس کردستان- ضعف فرهنگ نقدپذیری و شفاف سازی تعدادی از مسئولان، عدم تخصص و توانمندی روابط عمومی ها از جمله مواردی بود که در نشست هم اندیشی روابط عمومی های ادارات و نهادهای مختلف شهرستان سقز یا فرماندار این شهر مطرح شد.
به گزارش کردپرس؛ در این نشست، موارد دیگری نظیر: جایگاه ضعیف روابط عمومی ها در ادارات، کمبود امکانات و تجهیزات، نبود نظام صنفی روابط عمومی ها، اجرایی نشدن قانون گردش آزاد اطلاعات، عدم تعامل پویا بین ادارات و خبرنگاران و... بعنوان دیگر مشکلات مطرح و راهکارهایی همچون: برگزاری سمینار و کارگاه های آموزشی و عملی، تقویت روابط عمومی ادارات از لحاظ تشکیلاتی و امکانات، تقویت تعامل با رسانه ها، تشکیل شبکه اطلاع رسانی و توجه به نقش های مثبت و منفی فضای مجازی جهت اطلاع رسانی، تداوم جلسات هم اندیشی، برگزاری همایش روابط عمومی ها از طرف مسئولان و کارشناسان روابط عمومی ها ادارات سقز برای تقویت جایگاه این واحد در سازمان ها مورد تاکید قرار گرفت.
در ابتدای این نشست، ورمقانی فرماندار ویژه شهرستان سقز، رصد مسائل و مشکلات، اطلاع رسانی مناسب، تکریم ارباب رجوع، ارتباط مناسب با سایر روابط عمومی ها و اصحاب رسانه را از وظایف روابط عمومی ها برشمرد و از آنان خواست نسب به برگزاری جلسات هم اندیشی و اطلاع رسانی، تقویت فرهنگ نقد، کمک به پیشگیری از آسیب های اجتماعی تلاش نمایند.
سپس کریمیان معاون سیاسی فرماندار، از تشکیل شورای هماهنگی روابط عمومی های سطح شهر خبر داد و گفت: برگزاری نشست های هم اندیشی، دوره های آموزشی، سنجش نیازهای مردم و اطلاع رسانی عملکرد ادارات توسط روابط عمومی ها، تقویت سایت ادارات و... از مواردی است که پیگیری می شود.
 

کد مطلب: 121067  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۳  |  ساعت: ۱۰ : ۵

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۹:۵ دیده شده : ۷۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۴۱
  • تعداد حاضران : ۲۵۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها