freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1384331/34  زمان: 09:55  1395/10/13  بازدید: 4,516

فدراسیون فوتبال دلیل لغو دیدار دوستانه تیم ملی با مراکش را به فیفا گزارش می دهد. 

به گزارش "ورزش سه"، سایت اسپورت 360 مراکش در این باره نوشته است همه مقدمات برای برگزاری بازی دوستانه بین ایران و مراکش در تاریخ ششم ژانویه مهیا بود اما اماراتی ها قبول نکردند این بازی در حضور تماشاگران دو تیم برگزار شود و در پی این تصمیم فدراسیون فوتبال ایران از حضور در این بازی انصراف داد. 


حال مراکشی ها که خود را برای جام ملت ها در گابن آماده می کنند به دنبال حریف جایگزین هستند و با تیم های اسلوونی، ایسلند و سوئد مذاکراتی داشته اند و قصد دارند در همین تاریخ با یکی از این سه تیم به جای ایران بازی کنند. اما دور از ذهن است ایرانی ها موفق به تدارک بازی دوستانه شوند و طبیعتا اردوی تیم ملی در باشگاه ایرانیان دبی فقط به برگزاری تمرینات محدود خواهد شد. 


فدراسیون فوتبال کشورمان قصد دارد دلیل لغو این بازی را به فیفا گزارش دهد و شاید این گزارش تبعات منفی را برای فدراسیون فوتبال امارات به همراه داشته باشد و غرامت لغو این بازی به فدراسیون فوتبال پرداخت شود. 


پیش تر هم فدراسیون فوتبال در خصوص تصمیم کمیته اجرایی AFC مبنی بر برگزاری بازی تیم های ایرانی و عربستانی در کشور بی طرف گزارشی را برای فیفا ارسال کرده است و فیفا که متوجه اتخاذ این تصمیم سیاسی شده است قصد دارد اواخر این ماه جلسه میانجیگری بین مدیران فدراسیون فوتبال دو کشور برگزار کند و در نهایت از آنها بخواهد که مشکلات سیاسی را وارد فوتبال نکنند! 


لغو دیدارهای دوستانه تیم ملی به بهانه های سیاسی پیش تر داد کی روش را هم در آورده بود و در مصاحبه ای پیش از جام جهانی به این موضوع اشاره کرد و این تصمیم را یک تصمیم دور از روحیات ورزشی و جوانمردی خواند.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۰:۳۸ دیده شده : ۲۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۱۶
  • تعداد حاضران : ۱۳۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها