freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


چندی پیش در جریان کنفرانس VRX که در شهر سان‌فرانسیسکو برگزار شد؛ تد پرایس، بنیان‌گذار استودیو اینسامنیاک و جیسون رابین، یکی از بنیان‌گذاران ناتی‌داگ، سخنرانی مشترکی در مورد واقعیت مجازی و آینده آن داشتند. رابین که پس از خریداری ناتی‌داگ توسط سونی اکنون در شرکت آکیولس فعالیت می‌کند، روی بازی‌هایی که برای آکیولس ریفت عرضه می‌شوند تمرکز دارد و با استودیو‌های بازی‌سازی همکاری و تعامل می‌کند.

رابین در بخشی از صحبت‌های خود اعلام کرد فناوری واقعیت مجازی هنوز به نقطه اوج خود نرسیده و یک تکنولوژی تازه‌کار است. با این حال این رویه طی یک تا دو سال آینده تغییر خواهد کرد. او افزود:

به نظر من هنوز آن‌قدر محتوای جذاب برای واقعیت مجازی عرضه نشده است که کاربران را به خرید هدست‌ها ترغیب کند. طی یک تا دو سال آینده این موضوع بهتر خواهد شد و شاهد عرضه بازی‌ها و محتویات جذاب خواهیم بود که می‌توانند این فناوری را به چیزی جذاب‌تر از آنچه به نظر می‌رسد تبدیل کنند.

رابین در ادامه اعلام کرد کمپانی آکیولس پیش از عرضه هدست ریفت نیز می‌دانست که نباید در ابتدای امر انتظار خیلی زیادی از این محصول و در کل واقعیت مجازی داشته باشد. ولی از این نظر نیز مطمئن است که واقعیت مجازی، آینده بسیار درخشانی دارد و قطعا طی سال‌های آینده عملکرد فوق‌العاده‌ای خواهد داشت.

منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۶:۱۶ دیده شده : ۳۱بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۹۹
  • تعداد حاضران : ۱۹۵
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها