freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، محمدحسین صفار هرندی  در مراسم گرامیداشت دهه بصیرت در مسجد خاتم الانبیاء در منطقه پردیسان قم، افزود: کشور آمریکا که بعد از جنگ جهانی دوم یک قدرت برتر در جهان شناخته می شد دیگر آن قدرت گذشته خود را ندارد و ابهت خود را از دست داده است.

وی تصریح کرد: آمریکا و قدرت های جهانی به واسطه جریان مقاومت اسلامی دیگر قدرتی ندارند چرا که می دانند توطئه هایشان با روحیه مقاومت و ایستادگی مردم جهان عملیاتی نمی شود.

صفار هرندی بیان کرد: از این رو باید فرهنگ و تفکر مقاومت تقویت شود تا دشمنان راهی به جا نبرند و قادر به اجرای نقشه های شوم خود نباشند.

وی اظهار کرد:حضور آمریکا در منطقه، امنیت را در بسیاری از کشورها از جمله عراق و افغانستان از میان برده است هر چند دیگر آن قدرت نظامی گذشته خود را ندارد و بسیاری از شاخص های قدرت خود را در سطح جهان از دست داده است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام بیان کرد: آمریکا برای سرکوب داعش نیز از آن چنان قدرتی برخودار نیست و ائتلاف اش در منطقه نیز کارساز نبود و نتوانست تهدیدات داعش را سرکوب نماید.

وی گفت:آمریکا که خود را مهد دموکراسی می خواند به وضعیتی تنزل می کند که وزیر خارجه اش اعلام می کند که از سخنان سخیف نامزدهای انتخاباتی شان و رسوایی های آنان خجالت زده است.

صفارهرندی عنوان کرد:ما با تکیه بر چنین کشوری نمی توانیم به اهداف اقتصادی و سیاسی دست پیدا کنیم بلکه با اعتماد به توانمندی های داخلی و پیروی از ولایت فقیه و تقویت بصیرت قادر خواهیم بود فتنه ها را در هم شکسته و به توسعه دست یابیم.

وی با اشاره به فتنه 88 تصریح کرد: برخی از جریان های داخلی و خارجی تلاش داشتند با ایجاد فتنه به اهداف شوم خود در براندازی نظام دست یابند اما به واسطه رهنمودهای رهبرمعظم انقلاب و اتحاد ملت و حماسه 9 دی آتش فتنه خاموش شد.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۰:۱۵ دیده شده : ۲۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۶۱
  • تعداد حاضران : ۱۳۶
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها