freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کد خبر: ۴۵۳۴۳۸

۱۷۴  بازدید

فریور خراباتی در روزنامه آرمان امروز نوشت:

اخیرا سازمان بهزیستی در یک حرکت محیرالعقول اقدام به برگزاری کلاس خواستگاری کرده که واقعا نشان می‌دهد دم مسئولان در تمام زمینه‌های طنز و موقعیت‌های کمدی قویا و شدیدا گرم است.باور کنید ما زمانی که دانشگاه می‌رفتیم، کلاس هایمان یکی در میان برگزار می‌شدند اما کلاس خواستگاری کسی برایم نمی گذاشت تا راه و چاه دست مان بیاید.همین شد که دیروز پدرم یک اردنگی به برادرم زد و گفت: «پاشو برو کلاست دیر شده!» و او را به کلاس خواستگاری فرستاد.

بنده اطلاع دقیقی از این کلاس‌ها ندارم اما می‌توانم پیش بینی که در آن چه سر فصل‌هایی آموزش داده خواهد شد؛ درس‌هایی مانند «یه دختر دارم تا نداره!»، «می‌خوام بیام خواستگاری، نگو نه نمیشه!»، «نحوه شهر را چراغان کردن و ستاره باران کردن» و... به زوج‌های جوان آموزش داده می‌شود که در مراسم خواستگاری بدانند قرار است چه کار کنند! همچنین این کلاس‌ها یک امتحان هم قاعدتا باید داشته باشند، بدین صورت که یک امتحان کتبی از شما گرفته می‌شود و باید به سوالاتی مانند «چه زمانی باید برویم سر اصل مطلب؟»، «بهترین زمان برای گفتن لطفا دهن تون رو شیرین کنید، چه موقع است؟» پاسخ دهید و برای امتحان عملی هم باید به یک مراسم خواستگاری رفته و به نحو احسن مراسم را به سرانجام برسانید.

اما اگر در امتحان عملی شما موفق به کسب رضایت خانواده عروس نشدید، مردود شده و باید در امتحانات شهریور ماه مجددا به خواستگاری بروید.این یک فقره استثنا تک ماده هم ندارد و در صورت عدم قبولی باید آنقدر به خواستگاری بروید تا «بله» را گرفته و سر خانه و زندگی تان بروید.بقیه‌اش هم دست بنده و مسئولان نیست، خودتان می‌دانید! تا اینجای کار که برگزاری کلاس بود را دوستان در خدمت شما بودند، در مرحله آغاز زندگی و مشکلات مالی و بیکاری و مسکن و اینها دیگر باید جنم خودتان را نشان دهید، ببینم چه می‌کنید!

منبع : برترین ها ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۰:۲ دیده شده : ۷۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۴۱
  • تعداد حاضران : ۲۰۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها