freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش" دی اسپورت":غلامرضا بهروان از توقف فروش امتیاز باشگاه نساجی قائمشهر خبر داد.

 رییس هیئت فوتبال استان مازندران پیرامون فروش باشگاه نساجی مازندران اظهار کرد: مدتی است که مالک باشگاه تیم نساجی، آقای پرهام، گله داشتند و می‌گفتند که دیگر تیمداری نمی‌کنند. جلسات متعددی با ایشان داشتیم و از مقامات مختلف مانند استاندار، مدیر کل و غیره جلسات و بحث‌های زیادی در این رابطه مطرح شد و چند خریدار هم آمدند. به هر حال ایشان هشت سال زحمت کشیدند ولی با وجود همه صحبت‌ها ایشان گفتند دیگر انگیزه کافی ندارند. حتی برای فروش باشگاه مبایعه‌نامه نیز نوشته شد و قرار شد که آقای پرهام به مازندران بیاید تا مبایعه‌نامه را امضا کند.

بهروان درباره رسانه‌ای نشدن اسم خریدار اصلی باشگاه نساجی بیان کرد: ما امروز صبح متوجه اسم خریدار شدیم ولی موضوع را پیگیری نکردیم چون آقای پرهام گفت که خودش تیمداری می‌کند که جای خوشحالی دارد. امروز در جلسه‌ای که با ایشان داشتیم قول داد که محکم به تیمداری ادامه دهد و تا فردا ظهر حداقل ۴۰ درصد از قرارداد بازیکنان و کادر فنی را پرداخت نماید. البته وی خواسته‌هایی هم دارد که از جمله آنها قطعه زمینی با کاربری ورزشی و همچنین اعطای تسهیلات است.

وی در گفت‌وگو با راديو ورزش در ادامه افزود: ما به عنوان هیئت فوتبال وظیفه نظارتی داریم مگر اینکه دوستان از ما مشورت بخواهند. طبق قانون مالک باشگاه خریدار را انتخاب می‌کند و استعلام‌هایی از هیئت فوتبال گرفته می‌شود. هر نقل و انتقالاتی باید با تایید هیئت فوتبال استان و اداره کل ورزش استان برسد وگرنه موضوعیت قانونی ندارد.

منبع:ایسنا


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۵:۲۸ دیده شده : ۲۴بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۰۷
  • تعداد حاضران : ۲۶۴
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها