freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: تاکنون 7 درصد از جامعه هدف یعنی رقمی در حدود یک میلیون و 620 هزار نفر از چرخه کمیته امداد خارج شدند.

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سید پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) در نشست خبری که امروز(دوشنبه) که به منظور ارائه گزارش عملکرد 9 ماهه امسال کمیته امداد برگزار شد، اظهار داشت: شفاف سازی در کمیته و پاسخ به سوالات متعدد تدبیر اصلی این نهاد محسوب می شود.

وی در ادامه افزود: وقتی شرایط اقتصادی در وضعیت رکود و بیکاری باشد، در نتیجه باعث ایجاد فشار و مراجعات بیشتر به کمیته می شود، از این رو سال 95، سال سختی بود اما آن چه ما را در گذر از سختی ها استوار و همراه می سازد، وفاق ملی بوده که حول امداد و همراهی مجلس، رسانه ها و دولت با ما انجام می شود.

فتاح تصریح کرد: در کمیته اختلاف نظری که موجب کشمکش های سیاسی و بزرگ شود، وجود ندارد و این هم افزایی میان سازمان ها، ما را در خدمت رسانی بهتر کمک می کند.

رئیس کمیته امداد گفت: هم اکنون مجموعه نظام به شدت درگیر برنامه ششم توسعه است و امیدواریم به اهداف خود در این امر دست یابیم.

وی با اشاره به این که بودجه سال 96 دولت به موقع به مجلس ارائه شد، ادامه داد: در بودجه سال 95 با 10 درصد رشد نسبت به سال گذشته برای کمیته مواجه بوده ایم، اگرچه معتقدیم که بودجه سازمان های حمایتی باید بیشتر از این باشد، اما دولت به این امر توجه نشان داده است.

در حال تکمیل...

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۰:۲۱ دیده شده : ۲۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۶۸
  • تعداد حاضران : ۲۰۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها