freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


پرویز علیزاده در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، به نقش بی بدیل هنر در فرهنگ سازی و پیشگیری از وقوع جرم و آسیب های اجتماعی اشاره کرد و گفت: با نظر به برگزاری موفق نخستین جشنواره ملی عفو و گذشت در سال 93 و نخستین جشنواره منطقه ای «جامعه +من» درسال 92، معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل آذربایجان غربی، دومین جشنواره ملی «جامعه+من» را با محوریت ویژه عفو و گذشت در 7 اسفند 1395 در مجتمع فرهنگی هنری تالار شمس ارومیه برگزار می‌کند.

 وی با بیان اینکه فرهنگ هر جامعه هویت و موجودیت آن را تشکیل می دهد، ادامه داد: فرهنگ، نظامی از ارزش ها و باورها و نمادهاست که در یک جامعه از گذشته تا امروز برای تعامل، افراد آن جامعه وجود داشته است.

علیزاده ادامه داد: نخبگان جامعه در بارور شدن آن نقش مهمی دارند و هنرمندان نیز بخشی از نخبگان هستند و تاثیر آنها در فرهنگ جامعه به دلیل اینکه با احساسات و عواطف افراد سروکار دارند، بارزتر و سریع تر است.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم آذربایجان غربی در بیان موضوعات جشنواره به صبر، پیشگیری از خشونت و کنترل خشم، تحکیم بنیان خانواده، پیشگیری از توهین و تهدید، آسیب های فضای اجتماعی، ارتقا فرهنگ ترافیک، پیشگیری از کلاهبرداری، پیشگیری از تصادفات درون شهری و برون شهری و رعایت حقوق شهروندی اشاره کرد.

وی گفت: هموطنان جهت ارسال آثار به نشانی اینترنتی www.pishgiri-agh.ir و نشانی دبیرخانه ارومیه، بلوارباهنر، ساختمان معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان آذربایجان غربی مراجعه کنند.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۲:۱۲ دیده شده : ۱۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۷۹۸۸
  • تعداد حاضران : ۱۵۲
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها