freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کد خبر: ۴۵۳۴۹۲

۱۲۲  بازدید

علی زراندوز در ضمیمه طنز روزنامه قانون نوشت:

از کشف عکس بانویِ صورت عمل نکرده ایرانی تا عطسه تروریستی در استانبول!

با گذشت یک هفته از شروع سال نوی مسیحی، هنوز هیچ اتفاق تروریستی‌ای در ترکیه رخ نداده و همین اتفاق، امروز اسباب حیرت و سکته کردن عده‌ای از سیاستمداران ترکیه را فراهم کرد. به گفته سخنگوی پلیس ترکیه، هنوز هیچ گروه تروریستی‌ای مسئولیت این یک هفته حمله انتحاری نکردن به ترکیه را بر عهده نگرفته ولی کارشناسان سکته نکرده این کشور، علت این اتفاق را سرماخوردگی هم‌زمان عاملان تروریستی در ترکیه اعلام کردند و گفتند: «سرماخوردگی آ‌‌ن‌ها احتمالا با عطسه‌های شدید همراه است که موقع عطسه کردن هم نه می‌توان خوب با اسلحه تیراندازی کرد و نه می‌توان به موقع دکمه انفجار جلیقه انتحاری را فشار داد، زیرا سنسورهای بسته شده به بمب‌های تروریست‌ها، هنوز فرقِ فشار ناشی از عطسه و فشارِ انگشتِ ناشی از شروع حرکت انتحاری را درک نمی‌کنند!

کشف یک عکس تاریخی از یک خانوم ایرانی که پنجاه سال پیش در تهران زندگی می‌کرده، سبب حیرت کارشناسان شد. گویا در این عکس خانومی مشاهده می‌شود که هیچ جای صورتش عمل نشده و هیچ تزریق، کشش پوست، کاشت مژه و میکرو پیگمنتیشنی هم نداشته!

این عکس در یکی از نمایشگاه‌های شهر به نمایش عموم گذاشته شده و هر روز بازدیدکنندگان زیادی دارد. یکی از خانوم‌های بازدید کننده در حالی‌که از صورتش پس از جراحی‌ها و تزریق‌های زیاد فقط دو تا نخود چشم معلوم بود، به خبرنگار ما گفت:«واقعا چطور مردان آن زمان می‌توانستند این چهره‌ها را تحمل کنند؟ حتما اگر کمی دیگر زمین را می‌کندند، به تصاویری از زنان در 150 سال قبل می‌رسیدند که ریش و سبیل هم داشتند! به حق چیزهای ندیده و نشنیده خواهر!»

وزیر کار اعلام کرد هر دقیقه 140 ایرانی وارد بازار کار می‌شوند. یکی از خبرنگاران حاضر در این نشست خبری از جناب وزیر پرسید: «40 سال قبل هم وزیر کار وقت اعلام کرده بود هر دقیقه، 14 ایرانی وارد بازار کار می‌شوند...

اگر در این چهل ساله هر دقیقه 14 ایرانی وارد بازار کار شده باشند که الان دیگر نباید ایرانی بیکار داشته باشیم!» وزیر کار وقت هم پاسخ داد:«ببینم، شما وقتی دور از جان، مراسم ختم می‌گیری، در دقیقه چند نفر وارد مجلس ختم می‌شوند؟»

خبرنگار مربوطه گفت: «20 نفر حداقل!» وزیر گفت: « پس چرا مجلس ختم بعد از یک ساعت پُر نمی‌شود؟» خبرنگار گفت: «چون از در خروج هم در هر دقیقه عده‌ای خارج می‌شوند!»

وزیر هم با لحنی ارشمیدس‌وار گفت: «همین دیگه... شما درِ وروی به بازار کار رو می‌بینی، خب درِ خروجی‌اش رو هم ببین برادر من! این ور 14 تا، 14 تا می‌رفتند تو، آن طرف 28 تا، 28 تا بیکار می‌شدند!»

منبع : برترین ها ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۰:۲۶ دیده شده : ۳۴بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۱۱
  • تعداد حاضران : ۲۳۳
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها