freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1384392/9  زمان: 13:31  1395/10/13  بازدید: 2,522

به نظر می‌رسد با گذشت زمان کم‌کم اختلاف بین سرمربی و کاپیتان استقلال کمرنگ می‌شود. 

به گزارش "ورزش سه"، بعد از اتفاق‌های بازی با سپاهان و اینکه گفته شد مهدی رحمتی از کادرفنی درخواست رضایتنامه کرده است، صحبت‌هایی در مورد قرار گرفتن نام مهدی رحمتی در لیست خروجی باشگاه به بیرون منتشر شد، صحبت‌هایی که البته از طرف کادرفنی استقلال نه تایید شد و نه تکذیب. 


مهدی رحمتی بعد از تعطیلات 5 روزه تمرینات استقلال به محل تمرینات آمد و بدون توجه به حواشی تمرینات خود را پیگیری کرد هرچند که همواره جو سنگین اختلاف با علیرضا منصوریان و محمد خرمگاه در حرکات او دیده می‌شد. 


اما امروز اتفاق جالبی افتاد که می‌تواند ثابت کند سرمربی استقلال کم‌کم از بیرون گذاشتن یکی از ستاره‌های خود پشیمان شده است. امروز مهدی رحمتی در جریان فوتبال درون تیمی استقلال یک عکس‌العمل خوب از خود نشان داد که علیرضا منصوریان وی را تشویق کرد که این می‌تواند واکنش مثبتی برای ماندن او در جمع آبی‌ها باشد.  


بی‌تردید منصوریان به خوبی می‌‌داند که انتخاب جانشین برای رحمتی کار ساده‌‌ای نیست و احتمالا از تصمیم احساسی‌ای که در روزهای اول بعد از بازی با سپاهان گرفته  پشیمان شده است مگر اینکه در روزهای آینده اتفاق جدیدی در روابط او با کاپیتان تیمش اتفاق بیفتد.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۷:۳۴ دیده شده : ۴۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۰۹
  • تعداد حاضران : ۱۲۳
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها