freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


استقبال بارزانی از رئیس‌جمهور فرانسه‌ در فرودگاه‌ اربیل
سرویس عراق و اقلیم کردستان – فرانسوا اولاند رئیس‌جمهوری فرانسه‌ در فرودگاه‌ بین‌المللی اربیل مورد استقبال رسمی مسعود بارزانی رئیس اقلیم کردستان قرار گرفت.
به‌ گزارش کردپرس، فرانسوا اولاند رئیس‌جمهوری فرانسه‌ امروز (دوشنبه‌ 13 دی) پس از دیدار از بغداد و گفتگو با مقامات رسمی دولت مرکزی عراق ازجمله‌ فؤاد معصوم رئیس‌جمهوری و حیدر العبادی نخست‌وزیر، طی دیداری رسمی وارد اربیل مرکز اقلیم کردستان شد.
اولاند در فرودگاه‌ بین‌المللی اربیل به‌صورت رسمی از سوی مسعود بارزانی رئیس اقلیم کردستان مورد استقبال قرار گرفت.
رئیس‌جمهور فرانسه‌ در دومین دیدار خود از اقلیم کردستان با مقامات عالی‌رتبه‌ نظامی و سیاسی اربیل ازجمله‌ مسعود بارزانی رئیس و نیچروان بارزانی نخست‌وزیر اقلیم کردستان دیدار می‌کند.
جنگ موصل، وضعیت میدانی جنگ با داعش و روابط پاریس با اربیل از موارد موردبحث در دیدار اولاند با مقامات اقلیم کردستان عنوان‌شده‌ است
بنا به‌ گزارش شبکه‌های تلویزیونی اقلیم کردستان، دیدار با مشاوران و مربیان نظامی فرانسه‌ در اقلیم کردستان و بازدید از سنگرهای پیشمرگ در برنامه‌ دیدار رئیس‌جمهوری فرانسه‌ از اقلیم کردستان گنجانده‌شده‌ است.
فرانسه‌ یکی از کشورهای اروپایی است که‌ در حمله‌ داعش به‌ عراق به‌ این کشور و اقلیم کردستان کمک نظامی و تسلیحاتی و انسان دوستانه‌ کرد و فرانسوا اولاند به‌عنوان یکی از دوستان و حامیان کُردها در عراق و سوریه‌ شناخته‌ می‌شود.
رئیس‌جمهوری فرانسه‌ در دیدارهای خود در بغداد و گفتگو با رئیس‌جمهور و نخست‌وزیر عراق بر تداوم حمایت‌های پاریس از این کشور در مقابل داعش و گروه‌های تروریستی تأکید کرد.
لینک ورود به کانال رسمی خبرگزاری کردپرس

کد مطلب: 121104  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۳  |  ساعت: ۱۵ : ۲۴

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۹:۳۰ دیده شده : ۳۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۳۴
  • تعداد حاضران : ۲۲۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها