freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

مسئول امور استانهای فدراسیون پزشکی ورزشی:
فعالیت هیئت پزشکی ورزشی کردستان در کشور نمونه است
سنندج-مسئول امور استانهای فدراسیون پزشکی ورزشی کشور گفت: فعالیت و عملکرد هیئت پزشکی کردستان در امر خدمت رسانی به جامعه ورزشی این استان در کشور عالی و نمونه است.
به گزارش کردپرس مسئول امور استانهای فدراسیون پزشکی ورزشی کشور که به کردستان سفر کرده بود در جریان بازدید از هیئت پزشکی ورزشی کردستان  خدمات این هیئت به جامعه ورزشی استان را مناسب و شایسته توصیف کرد و اظهار داشت: هیئت پزشکی ورزشی کردستان در راستای خدمات رسانی به جامعه ورزشی استان عملرکد خوب و قابل قبولی داشته است.
 ناصر اشکانی افزود: در جریان بازدید از این هیئت که بیش از سه ساعت به طول انجامید و با توجه به بررسی های انجام شده در حوزه های مختلف کاری هیئت پزشکی ورزشی استان کردستان که تمام اسناد و مدارک و برنامه‌ها و اقدامات هیأت کردستان مورد بررسی قرار گرفت هیچ مشکلی در این بخش وجود نداشت.
مسئول امور استان‌های فدراسیون پزشکی ورزشی تصریح کرد: در این بازدید مشخص شد که سطح خدمات این هیئت به ریاست دکتر بابک قطبی، در زمینه‌های آسیب‌های ورزشی، پرداخت غرامت هزینه درمان، نظارت بر اماکن ورزشی و برگزاری کلاس‌های آموزشی مناسب و عالی بوده و این عمکلرد و تلاش شایسته تقدیر است.
اشکانی ضمن قدردانی از روند خدمات در هیئت پزشکی ورزشی استان کردستان، گفت:  گزارش اقدامات خوب و مثبت این هیئت به عنوان یکی از هیئت های موفق در کشور، به مسؤلان ارشد فدراسیون اعلام می شود تا متناسب با این فعالیت ها، از هیئت پزشکی ورزشی کردستان تجلیل شود.
رئیس هیئت پزشکی ورزشی استان کردستان در جریان این بازدید با اشاره به برنامه های هیئت استان و خدمت رسانی به جامعه ورزشیطی سخنانی اظهار داشت: خوشبختانه هیات با تعامل مناسب در سطح استان خدمت رسانی خوبی به جامعه هدف ارائه داده است و با توجه به اولویت اصلی هیئت، راه‌اندازی کلینیک فیزیوتراپی از برنامه‌های اولویت‌دار هیئت در سال آینده خواهد بود که با کمک فدراسیون احداث خواهد شد.
بابک قطبی به پوشش بیمه ورزشی بیش از 56 هزار ورزشکار در کردستان اشاره کرد و گفت: امسال 189 ورزشکار آسیب‌دیده از خدمات پزشکی درمانی این هیئت بهره‌مند شده‌اند ضمن اینکه 38 نفر از این آمار به دلیل نیاز آنها به عمل جراحی، به فدراسیون اعزام شده‌اند.
قطبی تصریح کرد: انجام 2 هزار و 380 ساعت فیزیوتراپی رایگان، برگزاری جلسات آموزشی و نظارت بر 190 مکان ورزشی استان از دیگر اقدامات هیئت پزشکی ورزشی کردستان در سال جاری بوده است.

کد مطلب: 121103  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۳  |  ساعت: ۱۹ : ۱۲

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۲:۴۶ دیده شده : ۲۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۷۹۸۸
  • تعداد حاضران : ۱۴۱
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها