freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کارشناس مسئول مشارکتهای مردمی بهزیستی کرمانشاه:
70 پزشک کرمانشاهی به معلولان استان خدمات رایگان ارائه می دهند
سرویس کرمانشاه- کارشناس مسئول مشارکتهای مردمی بهزیستی استان کرمانشاه گفت: 70 پزشک کرمانشاهی به مددجویان و معلولان بهزیستی استان خدمات رایگان ارائه می دهند.

به گزارش خبرنگار کردپرس، رامین خنجری امروز در یک نشست خبری در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه در 9 ماهه اول سالجاری بهزیستی کرمانشاه در بخش مشارکت های مردمی 805 میلیون تومان مشارکت نقدی و سه میلیارد و 592 میلیارد تومان مشارکت غیر نقدی دریافت کرده است، اظهارداشت: در بخش خدمات نیز مددجویان و معلولان استان دو میلیارد و 867 میلیون تومان از خدمات متخصصین داوطلب بهره برده اند.
وی ادامه داد: مجموعا مشارکت مردم استان در این مدت در هر سه بخش مذکور  5 میلیارد تومان بوده است.
کارشناس مسئول مشارکتهای مردمی بهزیستی کرمانشاه از اجرای طرح هایی به منظور ارائه خدمات و کمک به مددجویان و معلولان استان خبردادو تصریح داشت: در طرح حامی 641 نفر از فرزندان افراد تحت پوشش این سازمان در استان کرمانشاه تحت حمایت 471 خیر قرار گرفته اند که ماهیانه از 10هزار تومان تا هر رقمی که خیرین تمایل داشته باشند به حساب این کودکان و نوجوانان زیر 18سال واریز می شود.
وی تاکید کرد: شکرانه سلامت طرحی دیگری است که در آن کارمندان دستگاه ها و ادارات استان 4 رقم آخر فیش حقوقی خود را به حساب مشارکت های مردمی سازمان بهزیستی استان اختصاص می دهند.
خنجری مشارکت های نقدی را به دو شکل نیت عام و نیت خاص معرفی کرد و افزود: در نیت عام خیرین پول را در اختیار بهزیستی قرار می دهند و بهزیستی نیز بر اساس اولویت دربخش های معیشت، درمان، جهیزیه و اشتغالزایی آن را صرف می کند.
 وی بیان داشت: در طرح سرمایه گذاری که از دیگر طرح های این سازمان است که طی سه سال گذشته راه اندازی شده، خیرین با مراجعه به سازمان بورس و سرمایه گذاری در آنجا سود سرمایه گذاری خود را به حساب مددجویان واریز می کنند.
کارشناس مسئول مشارکتهای مردمی بهزیستی کرمانشاه به طرح صدقه تلفنی اشاره کرد و گفت: در این طرح با استفاده از خط تلفن ثابت منزل و با شماره گیری عدد 3691 با انتخاب یکی از اعداد که هزینه آن گفته می شود مبلغی از فیش مخابراتی کسر و به حساب بهزیستی وارد می شود.
وی در پایان با بیان اینکه درمان یکی از نیازمندی های اساسی مددجویان بهزیستی است، یادآورشد: 70 پزشک کرمانشاهی به مددجویان و معلولان استان خدمات رایگان ارائه می دهند.

کد مطلب: 121115  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۳  |  ساعت: ۱۸ : ۵۳

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۲:۵۶ دیده شده : ۲۳بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۷۳
  • تعداد حاضران : ۲۷۵
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها