freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


300 خانواده دارای معلول در استان پیش از پایان سال صاحب مسکن می شوند
سرویس کرمانشاه- کارشناس مسئول مسکن بهزیستی استان کرمانشاه گفت: 300 خانواده دارای دو معلول و یا بیشتر در استان پیش از پایان سال صاحب مسکن می شوند.

به گزارش خبرنگار کردپرس، مهدی ویسانی امروز در یک نشست خبری در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه نهضت تامین مسکن از سال 89 آغاز گردیده و تا کنون سه هزار و 654 واحد برای مددجویان تامین شده است، اظهارداشت: از این تعداد سه هزار و 132 واحد مسکن مهر بوده که با نظارت سازمان بهزیستی واحد های خود را تحویل گرفته اند.
وی ادامه داد: در بخش تعاونی ها و مشاغل آزاد 194 خانوار مراجعه و واحد های خود را تحویل گرفته اند و در بخش روستایی نیز از محل اعتبارات نهاد رهبری کمک هایی صورت گرفت که 428 خانواده های دارای دو معلول و بیشتر صاحب مسکن شده اند.
 کارشناس مسئول مسکن بهزیستی استان کرمانشاه از تحویل مجموعا 300 واحد مسکن مهر به خانواده دارای دو معلول استان پیش از پایان سالجاری خبرداد و تصریح داشت: 59 واحد مسکن مهر در شهرستان جوانرود، 62 واحد در شهرستان قصرشیرین، 59 واحد در حیدریه شهرستات صحنه، 59 واحد در شهرستان پاوه و  59 واحد در سهرستان هرسین پیش از پایان سالجاری و عموما در دهه فجر به مددجویان و خانواده های دارای دو معلول و بیشتر تحویل داده می شود.
وی تاکید کرد: مجموعا یک میلیارد و 776 میلیون تومان از تعهدات سازمان های بنیاد مسکن، انجمن خیریه و بهزیستی در راستای ساخت مسکن برای خانواده های دارای معلول انجام شده است.
ویسانی در پایان یادآورشد: تاکنون یک میلیارد و 36 میلیون تومان از تعهدات سازمان بهزیستی در راستای ساخت مسکن برای خانواده های دارای دو معلول و یا بیشتر در روستاهای استان تحقق یافته است .

کد مطلب: 121117  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۳  |  ساعت: ۱۹ : ۵۴

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۴:۲۸ دیده شده : ۳۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۰۹
  • تعداد حاضران : ۱۴۳
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها