freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1384505/42  زمان: 20:18  1395/10/13  بازدید: 2,843

لیورپول در دیداری دشوار و در حالیکه 2 بار از ساندرلند پیش افتاد، در نهایت با 2 پنالتی دفوئه متوقف شد.

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول برای ادامه روند فوق العاده خود به 3 امتیاز دیدار برابر ساندرلند نیاز داشت. بازی با برتری ساندرلند آغاز شد و این تیم می توانست در دقیقه 6 به گل برسد اما ضربه جرمین دفوئه با عکس العمل دیدنی مینیوله دور شد.

 

 

 

 

دو دقیقه بعد، لیورپول در دو صحنه متوالی موقعیت بسیار خوبی برای باز کردن دروازه ساندرلند داشت اما ضربات استوریچ و وینالدوم در دو مرحله توسط ماونه مهار شد تا بهترین موقعیت برای گل برتری لیورپول از دست برود. در دقیقه 18، وینالدوم شانس خود را از پشت محوطه جریمه امتحان کرد اما سنگربان ایتالیایی ساندرلند باز هم مانع گلزنی شد.

 

اما فشارهای لیورپول بالاخره در دقیقه 20 جواب داد. روی ارسال کرنر از جناح راست و اثری که لوورن روی توپ گذاشت، استوریچ در دهانه دروازه با ضربه سر دروازه ساندرلند را باز کرد تا مرسی سایدی ها با یک گل از حریف پیش افتند.

 

 

 

 

 

اما برتری مهمان بسیار شکننده بود و در دقیقه 24 داور بازی برای ساندرلند اعلام پنالتی کرد که دفوئه موفق شد علیرغم تشخیص درست مینیوله، بازی را به تساوی بکشاند.

 

 

 

 

 

دو دقیقه بعد ساندرلند بهترین موقعیت را برای گل دوم از دست داد. جرمین دفوئه با مینیوبه تک به تک شد اما در جاگذاشتن او ناکام بود و در برگشت بورینی دروازه خالی را کج دید تا بازی با همان نتیجه تساوی دنبال شود.

 

در اواخر نیمه اول، ضربه دیدنی استوریچ از پشت محوطه با عکس العمل مانونه همراه بود تا نیمه اول با تساوی 1-1 به پایان برسد.

 

در نیمه دوم، باز هم لیورپول بازی را هجومی آغاز کرد و در دقیقه 55 می توانست روی ارسال کلاون و ضربه سر مانه به گل برسد که مهاجم سنگالی قدر این موقعیت را ندانست. در دقیقه 59، بازیکنان ساندرلند معتقد بودند برخورد توپ به دست امره جان پنالتی است اما داور اعتقاد دیگری داشت.

 

 

 

 

دقایقی بعد، فیرمینیو از پشت محوطه به سمت دروازه ساندرلند شلیک کرد که باز هم مانونه واکنش خوبی نشان داد. در دقیقه 70، روی پاس پشت پای دیدنی لالانا، استوریچ با مانونه تک به تک شد اما باز هم سنگربان ایتالیایی ناجی تیمش شد.

 

اما روی ضربه کرنر و با اشتباه عجیب مدافعان ساندرلند، مانه در یک قدمی دروازه صاحب موقعیت شد و با یک بغل پا موفق شد گل دوم لیورپول را به ثمر برساند.

 

اما این پایان کار نبود و در دقیقه 83، اشتباه مانه روی یک ضربه آزاد و باز کردن دست بیش از استاندارد باعث شد تا داور دوباره نقطه پنالتی را نشان دهد و دفوئه این بار بر خلاف جهت حرکت مینیوله بازی را به تساوی کشاند.

 

لحظاتی بعد فیرمینیو قصد داشت دروازه ساندرلند را باز کند اما سنگربان حریف مانع رخ دادن این اتفاق شد. در اوقات اضافی، لالانا در آستانه باز کردن دروازه حریف بود اما باز هم مانوه مانع باز شدن دروازه شد.

 

در ادامه نیز اتفاق خاصی رخ نداد تا لیورپول در دیداری پر حادثه در مقابل ساندرلند متوقف شود.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۶:۵۱ دیده شده : ۴۱بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۷۹۸۸
  • تعداد حاضران : ۱۷۶
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها