freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


وحید بیات لو سرمربی شهرداری ارومیه بعد از شکست تیمش برابر بادران نوین به خبرنگار "دی اسپورت " گفت :به تیم بادران تبریک میگویم اما این مسابقه یک جنگ نابرابر بین ما و تیم بادران بود چرا که ما در نیم فصل  نتوانستیم یک بازیکن اضافه کنیم و دوتا از بازیکنانمان را هم از دست دادیم ولی تیم بادران 4 یا پنچ بازیکن جدید به تیم خود اضافه کرده بود.

وی ادامه داد :متاسفانه به خاطر  نداشتن گلر دوم در اوایل بازی  مجبور شدیم مدافع آخر خود را درون دروازه قرار دهیم.

بیات لو تصریح کرد : برای باشگاه شهرداری ارومیه جای تاسف دارد که نمی تواند یک بازیکن در نیم فصل اضافه کند و مسئولین برای این تیم هیچ ارزشی قائل نیستند   .

سرمربی شهرداری اظهار داشت :در طول سه هفته فقط یک جلسه در زمین چمن تمرین کردیم، با تمام احترامیکه به تیم فوتبال بادران نوین قائلم ما به عدم حمایت  مسئولین و مهم نبودن رشته ی فوتبال در ارومیه باختیم ،هادی اصغری و گلر دوم ما یک ماه است با تیم تمرین می کنند اما ما به علت بدهکاری به فدراسیون نتوانستیم این دو بازیکن را جذب کنیم.

بیات لو درپایان گفت : از تمام بازیکنان و کادر فنی که با وجود  این کمبود ها با تمام توان کار کردند تشکر میکنم و تمام مسئولیت باخت بر عهده ی بنده می باشد  ، امیدوارم مسئولین با دیدن و درک این مشکلات از تیم فوتبال حمایت کنند.


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۷:۹ دیده شده : ۳۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۰۵
  • تعداد حاضران : ۱۶۴
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها