freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1384511/1  زمان: 20:30  1395/10/13  بازدید: 562

مسوولان تیم بسکتبال ورزبرگ آلمان در نشست خبری امروز باوئرمان را به عنوان سرمربی جدید این تیم معرفی کردند.

به گزارش "ورزش سه" از ایسنا ، مسئولان تیم ورزبرگ در نشست خبری امروز اعلام کردند که هدفشان بهترین شدن در لیگ بسکتبال آلمان با سرمربی جدید است. در این نشست باوئرمان به صورت رسمی معرفی شد . او روز یکشنبه به ورزبرگ رفت و کار خود را آغاز کرد. باوئرمان پیش از این نیز مربی بوندس لیگا بوده است. او به مرکز تمرینی تیم رفت و برای اولین بار تمرینات را هدایت کرد.


تا چند روز پیش باوئرمان هنوز سرمربی تیم ملی بسکتبال ایران بود . او در نشست خبری درباره ی آمدنش به ورزبرگ گفت: بسیار خوشحال هستم که به اینجا آمده ام. بعد از کمی فکر این تصمیم را گرفتم. به نظر من این تیم با هوادارنش ، فرهنگ و سنت شهرش پتانسیل بالایی دارد. سهام داران باشگاه متعهد هستند و نقطه نظرات خوبی دارند که این مساله نیز برای من مهم بود. در حال حاضر هدف ما ساختن تیم در مدت زمان کوتاه است . ما این کار را شروع کرده ایم . دیروز بازیکنان خوب تمرین کردند و تیم تاثیر خوبی روی من گذاشت. ما بازیکنان خوبی داریم. اگر بتوانیم قبل از شروع فصل در مسابقات پلی آف شرکت کنیم گام بزرگی برداشته ایم.

 

باوئرمان در ادامه افزود:ما می خواهیم که به نیمه نهایی برسیم و در آنجا تیمی مدعی باشیم اما این پروسه زمان بر است. ما باید سخت کار کنیم و با هم در یک جهت همکاری کنیم. منظورم از ما، هواداران، رسانه ها ، اسپانسر ها و اعضای تیم هستند.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۵:۱۲ دیده شده : ۱۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۳۱۶
  • تعداد حاضران : ۲۰۷
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها