freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


سیده فاطمه ذوالقدر در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: آقای مازنی رییس کمیته فرهنگ و هنر کمیسیون فرهنگی در آستانه برگزاری جشنواره موسیقی فجر این جلسه را بین نمایندگان عضو کمیسیون و برخی نمایندگان دیگر با مسئولین و معاونین هنری وزارت ارشاد ترتیب داد و در این جلسه درخصوص جشنواره موسیقی که در سال جاری به سی و دومین سال خود می‌رسد پرداخته و عنوان شد که این جشنواره قرار است سمت و سوی مشخصی بگیرد و جایزه و هدف مشخصی برای آن تعریف شود.

وی افزود: یکی از مباحثی که در این جلسه مطرح شد تقویت جشنواره موسیقی فجر در سطح بین‌المللی بود. در حال حاضر ارمنستان، اوکراین، تاجیکستان، ژاپن و هلند در جشنواره موسیقی فجر شرکت می‌کنند اما به هر حال حضور کشورهای مختلف در این جشنواره به روابط سیاسی ایران با کشورهای دیگر برمی‌گردد و حضور کشورهای مختلف می‌تواند روی معرفی این جشنواره به عنوان یک برند تاثیر بگذارد لذا مسئولین مربوطه عنوان کردند که درصدد افزایش و ارتقا کیفیت جشنواره هستند.

نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به طرح مشکلات صنفی اهالی موسیقی در این جلسه خاطرنشان کرد: مشکل اصلی آن‌ها با صدا و سیما و مخابرات است و عنوان کردند که مساله کپی‌رایت موسیقی را ویران می‌کند. خیلی وقت‌ها صدا و سیما و مخابرات از آهنگ‌ها استفاده می‌کنند بدون اینکه حق و حقوق مولفین آن‌ها را پرداخت کنند، از جمله استفاده مخابرات از آهنگ‎ها به عنوان موسیقی پیشواز که باعث اجحاف در حق موسیقی‌دان‎ها می‎شود ضمن اینکه دانلود رایگان موسیقی باعث تضییع حقوق اهالی رسانه‌ می‌شود.

ذوالقدر یادآور شد: در این جلسه درخواستی برای تدوین قانون مشخصی جهت جلوگیری از هرج و مرج در حوزه موسیقی مطرح شد تا هم جلوی تضییع حقوق اهالی موسیقی و هم دانلود رایگان موسیقی گرفته شود. کمیسیون فرهنگی نیز در همین رابطه قول همکاری داد.

به گفته سیده فاطمه ذوالقدر احمد مازنی، پروانه سلحشوری، طیبه سیاوشی، فاطمه سعیدی، عبدالکریم حسین‌زاده و بهرام پارسایی علاوه بر وی نیز در این جلسه حضور داشتند.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۲۳:۰:۱۱ دیده شده : ۳۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۱۲
  • تعداد حاضران : ۲۱۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها