freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1384577/1  زمان: 08:34  1395/10/14  بازدید: 682

سرمربی تیم بوکس لرستان به ناکامی در رقابت‌های قهرمانی کشور واکنش نشان داد و معتقد است با توجه به شرایط تیمش عمکلرد بدی نداشته است.

به گزارش "ورزش سه"، رحیم سپهوند در گفت‌وگو با ایسنا خاطرنشان کرد: پیکارهای بوکس بزرگسالان قهرمانی کشور به میزبانی سیستان و بلوچستان برگزار شد و متأسفانه مدال‌آوران لرستانی به دلایل مختلف در این رقابت‌ها شرکت نکردند.

 

وی تصریح کرد: با آنان برای حضور در این پیکارها صحبت کردیم اما به‌علت  بی‌انگیزگی، جواب رد دادند. به این بوکسورها حق می‌دهیم چون آنان شغل و منبع درآمد نداشته و از جایی حمایت نمی‌شوند، انگیزه‌ای برای تمرین و مسابقه ندارند.

سپهوند با بیان اینکه با توجه به شرایط، مجبور شدیم از مشتزن‌های جوان استفاده کنیم و جوان‌گرایی کردیم، اضافه کرد: انتظار نتیجه خوب هم نداشتیم و هدف‌مان پشتوانه‌سازی در رده سنی بزرگسالان با کسب تجربه این جوانان بود تا آنها در سال‌های آینده به کمک بوکس بیایند.

این مربی مشکل دیگر تیمش را طی کردن 1560 کیلومتر با «مینی‌بوس» عنوان کرد و افزود: تا به مقصد رسیدیم نابود شدیم. 48 ساعت در راه بودیم و بدن مشتزنان تحلیل رفت. حتی اگر بوکسورهای صاحب‌نام را با مینی‌بوس به سیستان می‌بردیم باز هم نتیجه نمی‌گرفتیم چون بدن آنان جواب نمی‌داد.

وی خاطرنشان کرد: تیم‌های مدعی با قطار و هواپیما به محل رقابت‌ها آمده بودند و مشکلی از بابت ایاب و ذهاب نداشتند.

سپهوند با اشاره به اینکه در شش وزن بوکسور داشتیم، تصریح کرد: چون در پیکارهای سال گذشته نتایج خوبی نگرفته بودیم، فدراسیون سهمیه لرستان را کم کرده بودند.

سرمربی بوکس لرستان تأکید کرد: از مشتزن‌های جوانی که در این رقابت‌ها شرکت کردند، بدون شک در آینده بیشتر خواهیم شنید و به آنها امیدوار هستیم.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۹:۲۰:۲۵ دیده شده : ۲۴بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۸
  • تعداد حاضران : ۲۱۰
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها