freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


سرگردانی مسافاران لغو پروازماهان درایلام و سرگردانی مسافران
سرویس ایلام- معاون اداره کل فرودگاه شهدای ایلام با انتقاد از لغو پرواز عصر دوشنبه پرواز تهران - ایلام - تهران شرکت هواپیمایی ماهان گفت: این شرکت علت لغو این پرواز را پایین بودن ارتفاع ابر اعلام کرد که توجیه فنی نیست.
به گزارش کردپرس به نقل از ایرنا؛ پرواز عصر دوشنبه شرکت هواپیمایی ماهان (تهران - ایلام - تهران) به علت نامساعد بودن شرایط جوی (پایین بودن ارتفاع ابر) از سوی این شرکت لغو شد در حالیکه پرواز دیگر شرکت ها به این فرودگاه در همان شرایط به موقع انجام شده بود.
محمدجواد یگانه با بیان اینکه این تصمیم شرکت ماهان باعث نارضایتی مسافران و سرگردانی آنها در فرودگاه ایلام شد، اظهار کرد: با توجه به انجام پروازهای همزمان دیگر شرکت ها، لغو این پرواز از سوی این شرکت توجیه فنی نداشت و باید انجام می شد.
وی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به اعلام نامساعد بودن شرایط جوی از سوی شرکت هواپیمایی ماهان، پرواز ساعت 15 و 45 دقیقه عصر دیروز این شرکت از مبدا تهران به مقصد ایلام به شماره پرواز (4572 و 4573) انجام نشد.
یگانه تاکید کرد: تمام پروازهای روز گذشته (دوشنبه) فرودگاه شهر ایلام انجام شد و حتی پرواز همزمان شرکت آسمان با شرکت ماهان به از تهران به ایلام و بالعکس نیز انجام شده بود.
معاون اداره کل فرودگاه ایلام یادآور شد: با توجه به انجام پروازهای همزمان دیگر شرکت ها به فرودگاه ایلام، لغو پرواز از سوی شرکت ماهان توجیه فنی نداشت.
پرواز عصر دوشنبه 13 دی شرکت هواپیمایی ماهان از مبدا تهران به مقصد ایلام و بالعکس در شرایطی کنسل شد که هیچ اطلاع رسانی در این خصوص به مسافران این پرواز نشده بود و همین امر باعث نارضایتی مسافرانی شد که ساعتی قبل به فرودگاه شهدای ایلام آمده و منتظر انجام این پرواز بودند.
به گزارش ایرنا، از ابتدای دی ماه تاکنون این سومین پرواز شرکت ماهان ایر به مقصد فرودگاه شهدای ایلام بود که به دلیل شرایط نامساعد جوی لغو شد.
هر هفته 52 پرواز در مسیر تهران - ایلام و بالعکس در فرودگاه شهدای ایلام انجام می شود.

کد مطلب: 121154  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۴  |  ساعت: ۱۰ : ۳۰

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۷:۲۱ دیده شده : ۴۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۸۵
  • تعداد حاضران : ۲۱۳
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها