freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار ایلام:
در دستگاههای اجرایی ایلام با مازاد نیرو مواجه هستیم
سرویس ایلام-معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار ایلام گفت: در برخی از دستگاههای اجرایی این استان با مازاد نیرو و منابع انسانی مواجه هستیم.

به گزارش خبرگزاری کردپرس به نقل از روابط عمومی استانداری ایلام، دکتر عسگری در نشست شورای راهبردی توسعه مدیریت استان ایلام که با حضور مدیران دستگاههای اجرایی این استان برگزار شد بیان کرد: هدر رفت منابع در دستگاه های اجرایی موجب گله مندی و نارضایتی مردم شده است و لازم است مدیران بر نحوه هزینه کرد منابع در سازمان تحت تصدی خود نظارت بیشتری داشته باشند.
وی اختلاف بالا در نظام پرداخت دستگاه های اجرایی را نامطلوب دانست و افزود: کار گروه مربوطه بررسی مناسب را برای اصلاح لازم در نحوه پرداخت در دستگاه های اجرایی با هدف یکنواخت سازی نسبی بین آنها انجام دهد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار ایلام در خصوص وضعیت منابع انسانی در دستگاه های اجرایی هم تاکید کرد: در برخی دستگاه های اجرایی استان با مازاد نیرو مواجه ایم که مشکلی که در این مورد وجود دارد عدم امکان جرح و تعدیل در نیروها است، بنابراین برخی جاها با مازاد نیرو و برخی جاها با کمبود نیرو رو به رو هستیم.
عسگری در خصوص ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی یادآور شد: سنجش عملکرد دستگاه ها با یکدیگر منطقی نیست، بلکه باید آنها را با استاندارد مختص همان دستگاه مقایسه کرد.
در این آیین همچنین با اهدای لوح تقدیر از خدمات و فعالیت های علیرضا زرگوش مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حوزه تحول و پیشرفت اداره کل تعاون و همچنین کار و رفاه اجتماعی به عنوان مدیر نمونه استان قدردانی شد.
ارائه خدمات مطلوب و گستردگی مراجعان مردمی به اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و رضایت مندی ارباب رجوع از عملکرد، پاسخگویی و رسیدگی فوری به درخواست ها و نیازهای مردمی از جمله مهمترین عوامل در معرفی مدیر این دستگاه اجرایی به عنوان مدیر نمونه استانی است.
 

کد مطلب: 121146  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۴  |  ساعت: ۱۰ : ۱۲

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۷:۵۰ دیده شده : ۵۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۵۵
  • تعداد حاضران : ۱۷۱
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها