freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1384585/31  زمان: 09:51  1395/10/14  بازدید: 2,744

مارکوس راشفورد، مهاجم منچستریونایتد پس از درخشش در دیدار مقابل وستهام مدعی شد که او تنها از دستورات مورینیو پیروی می‌کند و به همین علت است که توانسته عملکرد خوبی داشته باشد.

به گزارش "ورزش سه"، مهاجم انگلیسی شب گذشته در دقیقه 58 به میدان آمد و چندین موقعیت خوب گلزنی ایجاد کرد که در نهایت در دقیق 63 شاگردان مورینیو روی پاس زیبای راشفورد و ضربه دقیق ماتا به پیروزی رسیدند. زلاتان گل دوم را به ثمر رساند تا یونایتد پیروزی اش را قطعی کند و پس از بازی راشفورد خود را مدیون مورینیو دانست و گفت که تنها از دستورات او پیروی می‌کند.

 

 


مهاجم انگلیسی گفت:" مورینیو به من گفت که در گوشه ها بایستم و سعی کنم دفاع را همراهی کنم و ما هم همین کار را کردیم. من فقط از دستورات پیروری کردم. خیلی خوشحالم که 3 امتیاز را کسب کردیم. ما در حال رسیدن به 4 تیم برتر هستیم. رقابت بین تیم‌های ششم تا دوم خیلی نزدیک است و باید بازی به بازی پیش رفته و سعی کنیم پیروزی باشیم."


خوان ماتا، هافبک منچستر نیز در رابطه با این پیروزی گفت:" به کسب پیروزی نیاز داشتیم. به کسب نتیجه از حریف نیاز داشتیم و باید 3 امتیاز را می‌گرفتیم. به نظر می‌رسید یکی از آن شب ها باشد. مارکوس در کناره ها عالی کار کرد و من تنها توپ را وارد دروازه کردم. مورینیو به من گفت که فقط سعی کن گل بزنی و یا موقعیت ایجاد کنی. فاصله بین مدافعان حریف زیاد بود و سعی کردم از آنجا موقعیت بسازم."

 

 


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۲:۸ دیده شده : ۱۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۵۵
  • تعداد حاضران : ۱۶۹
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها