freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

سرپرست و مشاور حوزه استاندار کردستان:
انتقادات سازنده و منصفانه رسانه ها زمینه ساز توسعه کردستان است
سرویس کردستان-سرپرست و مشاور حوزه استاندار کردستان گفت: رسانه ها و اصحاب رسانه ها بازوان پرتوان در کنار دولت برای توسعه استان هستند و رسیدن به توسعه و پیشرفت با حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه آسانتر است و مسئولان استان شنونده تمامی نقدهای خبرنگاران و رسانه ها هستند.
به گزارش کردپرس شامگاه دیروز دوشنبه 14 دی ماه عبدالرضا میقانی در نشستی صمیمی و هم اندیشی با اصحاب رسانه های گروهی کردستان با بیان این مطلب افزود: ما همواره از انتقادات سازنده و منصفانه استقبال می کنیم و رسانه ها باید با واقع بینی اقدامات دولت را به اطلاع مردم برسانند.
وی دولت را نماینده نظام در توسعه و رشد استان کردستان در تمامی بخش ها دانست و اضافه کرد: اینکه رسانه ها اقدامات و عملکرد دولت را با دید انصاف بنگرند و همزمان با بیان کاستی، نقاط قوت را نیز مورد توجه قرار دهند اقدام پسندیده و در جهت توسعه استان است.
میقانی انتقاد از دولت را با در نظر گرفتن کلیه جوانب و شرایط سازنده عنوان کرد و اظهار داشت: تلاش در جهت تکمیل جاده سنندج به مریوان که از محل های گوناگون برای جذب اعتبار آن توسط مسئولین استان تلاش شده است نمونه ای از همت و اراده دولت و نظام به توسعه این منطقه است.
سرپرست و مشاور حوزه استاندار کردستان در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه ما دست تمام رسانه های دلسوز نظام را برای توسعه کردستان به گرمی می فشاریم ادامه داد: اصحاب رسانه بازوان پرتوان و نیرومندی هستند که می توانند توسعه و پیشرفت استان را تسهیل و سرعت ببخشند.
عبدالرضا میقانی با اشاره به اینکه مطرح شدن مسایل و مشکلات کردستان از طریق رسانه ها و بخصوص رسانه های سراسری می تواند در حل مشکلات یاری رسان باشد گفت: استاندار کردستان با درک این موضوع همواره علاقه مند که مسایل و نیازهای استان در سطح ملی مطرح شود تا نگاه و حساسیت مسئولان را متوجه خود کند.
میقانی افزود: دولت و مسئولان معتقدند رسانه ها بازوان توسعه استان بوده و رسیدن به این هدف با حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه آسانتر است و تعامل با رسانه ها برای انعکاس مطالبه های مردمی و معرفی خدمات انجام شده از اهداف دولت یازدهم بوده و برای این هدف، مسئولان استان شنونده تمامی نقدهای خبرنگاران و رسانه ها هستند.
وی تصریح کرد: ارایه نقد منصفانه از مهمترین نشانه های یک جامعه پویا و شاداب است و برای ایجاد و ابراز یک نقد منصفانه، خبرنگاران و رسانه ها به عنوان نماینده افکار عمومی و یک خط فکری خاص باید در کنار بازگویی کاستی ها، دستاوردها و اقدامات انجام یافته توسط دولت و مسئولان را نیز به مردم اعلام کنند.
او اظهار داشت: به تمامی فرمانداری‌ها و روابط عمومی‌ها ابلاغ کرده‌ایم که در «وهله اول» حق ندارند از رسانه‌ها شکایت کنند، چون رسانه‌ها براساس قانون مطبوعات وظیفه دارند که جوابیه برخی اخبار کذب را منتشر کنند و رسانه‌ها باید استقلال خود را حفظ و وارد بازی‌های سیاسی که به نفع استان نیست نشوند.
وی تکرار مباحث مربوط به مشکلات استان در رسانه‌های ملی برای استان مفید است و مصاحبه‌هایی که از استاندار در رسانه‌های ملی می‌بینید نیز با همین نگاه و با هدف حساس کردن مسوولان کشوری در مورد مسائل و مشکلات انجام می‌شود که جنبه سیاسی و یا انتظار ایشان برای کسب پست وزارت نیست.
سرپرست و مشاور حوزه استاندار کردستان عنوان کرد: حل مسائل استان نیاز به همکاری رسانه‌ها دارد و فعالان این حوزه باید با استفاده از این ابزار و با تکرار بیان مشکلات و مسائل استان، به مطرح شدن آنها در عرصه ملی و در نهایت حل آنها کمک کند و از رسانه‌های منتقد انتظار داریم با نگاهی واقع بینانه دستاوردهای دولت را پوشش دهند و با نقد منصفانه خود، یاری گر مدیران در شناسایی و رفع نقاط ضعف استان باشند.

کد مطلب: 121168  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۴  |  ساعت: ۱۲ : ۲۸

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۰:۳۹ دیده شده : ۲۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۰۷
  • تعداد حاضران : ۲۶۴
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها