freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


50 شهروند انگلیسی به ypg پیوسته اند
سرویس جهان- بر اساس گزارش موسسه RUSI از آغاز حمله داعش به مناطق کردشین سوریه تاکنون 50 تن از شهروندان انگلیسی به نیروهای کرد سوریه پیوسته اند و تاکنون 3 تن از آنها جان خود را از دست داده اند.

به گزارش کردپرس به نقل از روزنامه تلگراف، رسانه های نزدیک به داعش تصاویر دو جسد را که در درگیری نیروهای YPG با این گروه تروریستی جان خود را از دست داده بودند منتشر کرده اند. یکی از این افراد جان باخته یک تبعه انگلیسی به نام رایان لاک 20 ساله است که آگوست گذشته انگلیس را ترک کرد و به نیروهای یگان های مدافع خلق یا YPG پیوست تا به نیروهای کرد در نبرد با داعش کمک کند. وی چند روز پیش در درگیری با نیروهای داعش در نزدیکی شهر رقه جان خود را از دست داد. تاکنون 3 تبعه انگلیس در نبرد YPG با داعش در سوریه جان خود را از دست داده اند.

بر اساس گزارش موسسه RUSI از زمان آغاز حمله داعش به مناطق کردنشین سوریه تاکنون 50 تبعه انگلیس کشور خود را ترک کرده و برای پیوستن به نیروهای کرد به سوریه رفته اند.

تاکنون تعداد زیادی از شهروندان کشورهای آمریکا، انگلیس، فرانسه، ایتالیا و کانادا خود را ازطریق اقلیم کردستان و ترکیه به مناطق کردنشین سوریه رسانده اند تا در کنار نیروهای کرد با نیروهای داعش مبارزه کنند.

 

لینک ورود به کانال رسمی تلگرام کردپرس؛

کد مطلب: 121162  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۴  |  ساعت: ۱۲ : ۱۳

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۰:۴۸ دیده شده : ۳۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۵۵
  • تعداد حاضران : ۱۷۱
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها