freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

معاون استاندار آذربایجان غربی درخواست کرد:
اقدام برای دریافت مجوز برداشت نمک از دریاچه ارومیه
سرویس آذربایجان غربی- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی خواستار اقدام برای دریافت مجوز برداشت نمک از دریاچه ارومیه شد.

به گزارش کردپرس، "نادر صفر زاده" در کارگروه اقتصادی و تولیدی استان آذربایجان غربی، با اشاره به برداشت روزانه نمک از ساحل دریاچه ارومیه از استان آذربایجان شرقی برای فعالیت های تولیدی گفت: با توجه به درخواست تعدادی از سرمایه گذاران برای بهره برداری از نمک خشک دریاچه ارومیه از ساحل استان آذربایجان غربی ، ضروری است سازمان حفاظت محیط زیست نسبت به دریافت مجوزهای لازم برای برداشت نمک خشک با رعایت مسائل زیست محیطی اقدام نماید.
وی با اشاره به ظرفیت بالای علمی دانشگاه ها و شرکت های دانش بنیان در اجرای برنامه های پژوهشی گفت: با توجه به اهمیت احیای دریاچه ارومیه و ضرورت بهره گیری از نظرات کارشناسان و نخبگان علمی ، باید از ظرفیت دانشگاه ها و شرکت های دانش بنیان کشور بیشتر بهره گیری کرد.
صفرزاده ادامه داد: در سفر اخیر آقای ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور و رییس بنیاد ملی نخبگان به آذربایجان غربی ، گفتگویی با ایشان در خصوص استفاده از شرکت های دانش بنیان برای احیای دریاچه ارومیه انجام دادیم و ایشان نیز استقبال و اظهار امیدواری کرد از ظرفیت شرکت های دانش بنیان در برنامه های احیای دریاچه ارومیه بیشتر استفاده شود.
وی با بیان اینکه در حال حاضر از 2500 شرکت دانش بنیان کشور تنها 16 شرکت دانش بنیان در استان فعال هستند گفت: از فعالیت و ایجاد شرکت های دانش بنیان جدید در آذربایجان غربی حمایت می کنیم./
 

کد مطلب: 121187  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۴  |  ساعت: ۱۴ : ۳۵

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۹:۳ دیده شده : ۲۱بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۸۵
  • تعداد حاضران : ۲۱۳
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها