freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه خبرداد:
کشف محموله بزرگ تلفن همراه قاچاق در کرمانشاه
سرویس کرمانشاه- فرمانده انتظامی استان از کشف محموله جاسازی شده گوشی های تلفن همراه قاچاق به تعداد 297 دستگاه و به ارزشی بالغ بر سه میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، سردار "منوچهر امان اللهی" در تشریح این خبر بیان داشت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه یک باند فعال در امر قاچاق کالا در شهرستان جوانرود تشکیل شده و اخیراً اقدام به خریداری یک محموله کالای قاچاق (گوشی های تلفن همراه) از اکراد عراقی کرده است و با عبور از معابر غیر مجاز مزری وارد شهرستان مذکور شده و قصد انتقال آن به استان های مرکزی کشور را دارد، موضوع در دستور کار ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی تصریح کرد: متهم که برای از بین رفتن ظن پلیس، به همراه اعضای خانواده اقدام به حمل کالای قاچاق کرده بود، با استفاده از اقدامات فنی و اطلاعاتی محور تردد وی شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی، یک تیم عملیاتی از پرسنل اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی مرکز استان به محور تردد قاچاقچیان اعزام شد.
 مقام ارشد انتظامی استان تصریح کرد: مأموران انتظامی موفق شدند خودروی مذکور را در محور جاده قزانچی، پس از چندین ساعت کنترل نامحسوس، مشاهده و توقیف کنند.
 سردار امان اللهی ادامه داد: پس از بازرسی از خودرو تعداد 297 دستگاه انواع گوشی قاچاق فاقد مدارک مثبته گمرکی که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بودند، کشف شد.
وی گفت: طبق نظر کارشناسان ارزش ریالی محوله مکشوفه بالغ بر سه میلیارد ریال است و در این راستا یک نفر متهم دستگیر و به همراه کالای مکشوفه و خودروی حامل بار قاچاق به پلیس آگاهی منتقل شد.
 فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه پرونده کماکان تحت رسیگی قرار دارد، اظهار داشت: مرزی بودن استان کرمانشاه زمینه قاچاق کالا را برای برخی افراد سودجو فراهم کرده است، اما نیروی انتظامی با همه توان و امکانات و برابر قوانین در مقابل قاچاقچیان ایستاده است و در راستای حراست از تولیدات داخلی، از هیچ کوششی فروگذاری نخواهد کرد.

کد مطلب: 121194  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۴  |  ساعت: ۱۵ : ۴۵

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۳:۱ دیده شده : ۳۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۵
  • تعداد حاضران : ۱۹۰
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها