freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1384694/41  زمان: 15:40  1395/10/14  بازدید: 2,600

صمد مرفاوی امروز آخرین تمرین خود را با بازیکنان صبا انجام داد تا چهارمین مربی باشد که در میانه های راه از تیمش جدا می شود.

به گزارش "ورزش سه"، تیم صبای قم با کسب 9 امتیاز از 15 مسابقه در شرایط بحرانی قرار دارد و تنها ماشین سازی را با 6 امتیاز پشت سر خود در جدول 16 تیمی مسابقات می بیند. این موضوع سبب شد تا مسئولان این تیم در نهایت تصمیم به برکناری صمد مرفاوی و جایگزینی او با سهراب بختیاری زاده بگیرند.


پیش از این نیز سه تیم سیاه جامگان، ذوب آهن و ماشین سازی در مسابقات لیگ برتر دوره شانزدهم تغییراتی را به دلایل مختلف در کادر فنی خود ایجاد کردند.


در تیم سیاه جامگان فرهاد کاظمی به دلیل مشکلات مالی تصمیم به ترک تمرینات این تیم گرفت و پس از مدتی جایگزین رسول خطیبی در تیم ماشین سازی شد؛ رسول خطیبی که به دلیل نتایج ضعیف از کار کنار گذاشته شده بود. تغییر دیگر در کادر فنی تیم ذوب آهن اتفاق افتاد و یحیی گل محمدی علیرغم کسب دو عنوان قهرمانی در جام حذفی به دلیل عملکرد ضعیف در ابتدای فصل اخراج شد و به جای او مجتبی حسینی هدایت سبزپوشان را برعهده گرفت.


البته این تعداد تعویض در کادر فنی تیم های لیگ برتری هنوز با مسابقات لیگ آزادگان فاصله زیادی دارد؛ چراکه در پایان نیم فصل از مسابقات لیگ آزادگان که با 20 تیم دنبال می شود، نیمی از تیم ها تصمیم به تغییر در کادر فنی خود گرفته اند.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۰:۱۸ دیده شده : ۱۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۲۴
  • تعداد حاضران : ۲۳۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها