freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


ژاله فرامرزیان در گفت و گو با ایسنا، در ارتباط با آخرین فعالیت انتخاباتی شورای عالی انتخاباتی اصلاح‌طلبان  اظهار کرد: کارگروه برنامه‌ریزی و تدوین راهبردها به ریاست حسین کمالی این روزها مشغول مشخص کردن شاخصه‌هایی برای انتخاب کاندیدهای شوراهای شهر و روستا است.

وی ادامه داد: اعضای این کارگروه‌ بحث می کنند که چه شاخصه هایی با چه مکانیزمی در نظر گرفته شود تا همه‌ی متقاضیان حضور در انتخابات شورای شهر تهران و شهرستان‌ها بر طبق آن چارچوب‌ها امتیاز بگیرند و بر اساس امتیازهای کسب شده در لیست شورای عالی انتخاباتی اصلاح طلبان قرار گیرند.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب همچنین گفت: شنیده شده افرادی به عنوان کاندیدای اصلاح‌طلبان به عنوان شهردار تهران معرفی شده‌اند؛ اما این گفته‌ها درست نیست و هنوز هیچ فردی به عنوان شهردار یا اعضای شورای شهر تهران و شهرستان‌ها انتخاب نشده‌است.

وی یادآور شد:پس از تعیین مصداق ها، افراد را در  غالب چار چوب های مشخص شده انتخاب می‌کنیم؛ چرا که واقعا تصمیمان این است بر اساس شاخص های منطقی و ترکیبی که مورد نیاز یک شورای فعال است، کاندیدها را به مردم معرفی کنیم تا با خدماتشان بتوانند توفیقاتی در حوزه کاری خود به دست آورند؛ زیرا برای ما مهم است به اعتمادی  که مردم به شورای عالی دارند با زاویه‌ی کارشناسی شده پاسخ داده شود.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۱:۵۰ دیده شده : ۲۱بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۰۷
  • تعداد حاضران : ۲۶۴
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها