freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

معاون استاندار کرمانشاه:
ادارات و سازمان ها با سنگ اندازی کارآفرینان را فراری ندهند
سرویس کرمانشاه- معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه گفت: واحدهای تولیدی استان که با رویکردی صادرات محور مشغول فعالیت هستند و بستر مناسبی را برای اشتغال جوانان کرمانشاهی فراهم کرده اند از حمایت ویژه مدیریت ارشد استان برخوردارند.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، رضا رحیمی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در دولت تدبیر و امید اظهار داشت: خوشبختانه کرمانشاه از چندین واحد تولیدی موفق در حوزه های مختلفی همچون پتروشیمی، تولید سیمان، شیر و لبنیات، فرآوری محصولات کشاورزی و کاشی و سرامیک برخودار است که در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی و با رویکردی صادرات محور مشغول فعالیت هستند.

معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری افزود: این مجموعه های موفق خوشبختانه از ظرفیت اشتغال زایی خوبی نیز برخوردارند و جوانان بسیاری به صورت مستقیم و غیرمستقیم در آن ها مشغول به فعالیت شده اند.

وی تلاش برای رفع موانع تولید را نمونه بارز مشوق های معنادار برای واحدهای تولیدی موفق استان دانست و گفت: مدیریت ارشد استان طی این مدت با جدیت تمام و با شکل های گوناگون به دنبال رفع موانع موجود بر سر راه فرایند تولید در این مجموعه ها بوده و در این میان موفق شده ایم مشکلات برخی از این واحدها را با رایزنی های مداوم و استفاده از ظرفیت هایی همچون کارگروه ملی تسهیل و رفع موانع تولید حل کنیم.

این مدیر ارشد اقتصادی افزود: سازمان ها و ادارات مختلف مانند بانک ها، منابع طبیعی، راه و شهرسازی، اداره مالیات و ... باید تعامل بهتری با این مجموعه ها برقرار کنند تا روند توسعه این واحدهای تولیدی اشتغال زا متوقف نشود.

وی تصریح کرد: توسعه بیشتر این واحدها می تواند زمینه اشتغال بیشتر جوانان کرمانشاهی فراهم کند.

معاون استاندار عنوان کرد: هم اکنون برخی سرمایه گذاران و کارآفرینان غیربومی در استان در حال فعالیت هستند که در صورت مشاهده پالس های منفی از سوی ادارات و سازمان های مختلف، سرمایه های خود را از استان خارج می کنند.

این مدیر ارشد اقتصادی اظهار داشت: مدیریت ارشد استان خود را موظف می داند که در هر شرایطی به عنوان یکی حامی در کنار تولیدکنندگان و کارآفرینان باشد و برای رفع موانع تولید به آن ها کمک کند

کد مطلب: 121165  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۴  |  ساعت: ۱۱ : ۳۶

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۳:۱۹ دیده شده : ۲۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۳۴
  • تعداد حاضران : ۲۲۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها