freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


معاون استاندار: آب شرب ارومیه هیچ مشکلی ندارد
سرویس آذربایجان غربی- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: آب شرب تحویلی به مردم ارومیه هیچ مشکلی ندارد.

به گزارش کردپرس، علیرضا رادفر امروز (سه شنبه) در جلسه کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی استان با بیان اینکه آب شرب تحویلی به مردم ارومیه هیچ مشکلی ندارد، افزود: آب شرب شهر ارومیه به‌ لحاظ فیزیکی- شیمیایی و میکروبیولوژی مطابق استانداردهای تعیین شده و در محدوده‌ی مجاز و قابل قبول برای شرب قرار دارد؛ فلذا مردم نباید هیچ نگرانی در این خصوص داشته باشند.
معاون استاندار هدف از برگزاری جلسه امروز کارگروه سلامت و امنیت غذایی استان با دستور کار گزارش عملکرد کمیته تخصصی ایمنی آب شهر ارومیه را پیش بینی اقدامات لازم برای مقابله با هرگونه عوامل آلاینده آب مصرفی مردم ارومیه عنوان کرد و افزود: اگرچه امروز هیچگونه مشکلی در آب شرب ارومیه وجود ندارد اما لازم است برای سالم نگهداشتن این آب و مقابله با مخاطرات و عوامل آلاینده احتمالی آمادگی لازم وجود داشته باشد.
وی از فرمانداران شهرستان های استان نیز خواست گزارش خود را در رابطه با وضعیت آب شرب شهرستان ها و اقدامات انجام شده برای ارتقای کیفیت آن و همچنین مسائل و مشکلات موجود در این زمینه را به دبیرخانه کارگروه سلامت و امنیت غذایی استان منعکس نمایند تا تصمیمات لازم برای رفع مشکلات اتخاذ شود.
برخورد قوه قضاییه و دادگستری استان با کسانی که موجب آلایندگی آب شده و برای مردم و محیط زیست خطر ایجاد می کنند از دیگر تاکیدات رادفر در این جلسه بود.
معاون استاندار آذربایجان غربی در ادامه بر ضرورت حرکت به سمت جداسازی آب شرب از آب غیرآشامیدنی تاکید و خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه هزینه های مترتب برای پارامترهای قابل قبول و استانداردهای مورد پذیرش آب شرب قابل قیاس با سایر مصارف نیست ضرورت دارد که جداســازی و تفکیک آب صرفا شرب از سایر مصارف بعنوان یک موضوع بسیار مهم و قابل تأمل، به جد مورد مداقه و توجه تصمیم گیران و مسئولان قرار گیرد.
 

کد مطلب: 121200  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۴  |  ساعت: ۱۷ : ۲۰

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۶:۵۸ دیده شده : ۱۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۰۹
  • تعداد حاضران : ۱۴۳
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها