freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

در راستای خدمات دهی به افراد بی خانمان؛
سومین سرپناه شهر کرمانشاه افتتاح می شود
سرویس کرمانشاه- رئیس اداره بهزیستی شهرستان کرمانشاه از افتتاح سومین سرپناه شهر کرمانشاه در راستای خدمات دهی به افراد بی خانمان خبرداد.

به گزارش خبرنگار کردپرس، زهره شریفی امروز در جمع خبرنگاران از افتتاح یک سرپناه جدید در راستای خدمات دهی به افراد بی خانمان در کرمانشاه خبرداد و اظهارداشت: این سرپناه با پیگیری بهزیستی کرمانشاه و با ظرفیت 30 نفر به زودی افتتاح خواهد شد.

وی موقعیت جغرافیایی این سرپناه جدید را در شمال شهر کرمانشاه اعلام کرد و ادامه داد: کاهش بخشی از آسیب اجتماعی یکی از اهداف  افتتاح این سرپناه جدید است.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان کرمانشاه تاکید کرد: یک وعده غذای گرم، صبحانه، استحمام خدمات پزشکی، آموزشی در راستای پیشگیری از ابتلا به بیماری هایی همچون ایدز، هپاتیت و غربالگری خدمات قابل ارائه در این مرکز هستند.

وی ساعت شروع این سرپناه را از ساعت 7 غروب تا هفت صبح  اعلام کرد و تصریح داشت: کارتن خواب ها، معتادان بی سرپناه و افراد بی خانمان افرادی هستند که در این مرکز پذیرش و خدمات به آنها رائه می شود.

شریفی این سرپناه را سومین سرپناه شهر کرمانشاه معرفی کرد و یادآورشد: هم اکنون دو سرپناه دیگر (زنانه و مردانه) در کرمانشاه پذیرای افراد مشمول هستند.

این مسئول در پایان خواستار مداخله و کمک دستگاه های دیگر متولی در راستای راه اندازی و خدمات دهی سرپناه ها در شهرکرمانشاه شد

کد مطلب: 121174  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۴  |  ساعت: ۱۷ : ۶

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۷:۸ دیده شده : ۲۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۹۸
  • تعداد حاضران : ۲۵۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها