freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

بخشدار کرفتو:
سن پایین اعتیاد زنگ خطری برای سلامت جامعه است
سرویس کردستان - بخشدار کرفتو گفت: پایین آمدن سن اعتیاد زنگ خطری برای سلامت و تعالی جامعه و فرهنگ آن است.
به گزارش کرد پرس، بخشدار بخش کرفتو دیواندره در کمیسیون فرعی پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر بخش کرفتو اظهار کرد : 170 کشور جهان به عنوان چهارمین بلا از اعتیاد نام می برند و با آن دست به گریبان‌اند .
علی‌اشرف مرادی با اشاره به اینکه سالانه در کشور بالغ‌بر 3 میلیون دلار سود عائد فروشندگان مواد مخدر می شود گفت: وجود تنوع بسیار در مواد مخدر و پایین آمدن سن اعتیاد زنگ خطری برای سلامت و تعالی جامعه و فرهنگ آن است.
وی بیان افزود: همین موضوع وظیفه همگان را در قبال پیشگیری و مبارزه با این بلای خانمان سوز دو چندان می کند. جهت پیشگیری صحیح، آموزش صحیح لازم است که پیش نیاز آن تربیت مدرسان جهت آموزش آحاد مختلف جامعه است.
مرادی بیان کرد:  وظیفه دهیاران آگاه سازی مردم روستاها در زمینه خطرات و آسیب های ناشی از گرایش به مواد مخدر است که باید جهت ارتقا دانش دهیاران در زمینه پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر کلاس های آموزشی مرتبط تشکیل گردد.
دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر کردستان در این جلسه با اشاره به نقش حساس و تاثیر گذار آموزش و پرورش گفت: در پیشگیری از اعتیاد و مبارزه با مواد مخدر وظیفه همگان آگاه سازی مردم در زمینه خطرات اعتیاد است.
سلیم کریمی ادامه داد: تبلیغات رسانه های ماهواره ای در جهت آسان جلوه دادن درمان پدیده اعتیاد یکی از زمینه های مهم گرایش به مواد مخدر است.
وی افزود: شناسایی ترفندهای دشمنان نظام جهت مبارزه با اینگونه تبلیغات مسموم بسیار مهم و ضروری است
کریمی بیان کرد: مهمترین راهکار مبارزه با مواد مخدر در روستاها آگاه سازی است که این آگاه سازی با تشکیل کلاس آموزشی برای امامان جمعه و جماعت روستاها، افراد خوش نام و دهیاران انجام می گیرد.

کد مطلب: 121136  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۴  |  ساعت: ۴ : ۱۷

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۸:۹ دیده شده : ۲۱بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۶۱
  • تعداد حاضران : ۱۱۵
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها