freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

فرماندار کرمانشاه در گفتگو با کردپرس خبرداد:
کاهش 5 درصدی طلاق ها در کرمانشاه
سرویس کرمانشاه- فرماندار کرمانشاه گفت: در 9 ماهه اول سالجاری به استناد آمارهای موجود میزان طلاق ها در کرمانشاه نسبت به مشابه سال قبل از آن 5 درصد کاهش داشته است.

فضل الله رنجبر در گفتگو با خبرنگار کردپرس، به ارائه آمارهایی درخصوص ثبت وقایع حیاتی در شهرستان کرمانشاه پرداخت و اظهارداشت: ثبت فوت بیش از 97 درصد از افرادی که در شهرستان کرمانشاه فوت می کنند قبل از پایان ده روز مهلت مقرر صورت می گیرد.

وی از ثبت بیش از 99 درصد ولادت ها در حوزه شهری و روستایی شهرستان کرمانشاه خبرداد و افزود: تاکنون 360 هزار کرمانشاهی کارت ملی هوشمند خود را دریافت کرده اند.

فرماندار کرمانشاه تصریح داشت: به صورت میانگین روزانه 1000 درخواست و ثبت نام اولیه  از متقاضیان صدور کارت ملی هوشمند در 15 دفتر شهر، 2 دفتر روستایی و 3 ایستگاه پست انجام میگیرد.

وی ادامه داد: تاکیده شده است که مسئولان خانه های بهداشت، معلمان، دبیران مستقر در روستاها و دهیارها همکاری را جهت ثبت به موقع وفات ها و ولادت ها با ثبت احوال شهرستان داشته باشند.

رنجبر بیان داشت:  در 9 ماهه اول سالجاری به استناد آمار موجود میزان طلاق ها در کرمانشاه نسبت به مشابه سال قبل از آن 5 درصد کاهش داشته است.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد با تشکیل کلاسهای آموزشی و توسعه مراکز مشاوره ای روند کاهش طلاق ها در کرمانشاه تداوم داشته باشد

کد مطلب: 121171  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۴  |  ساعت: ۱۹ : ۱۱

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۷:۶ دیده شده : ۲۴بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۹۹
  • تعداد حاضران : ۱۹۵
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها