freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به‌موجب آغاز مشارکت جنرال‌ الکتریک با شرکت Drop، اکنون امکان کنترل فرهای متصل به وای‌فای جنرال الکتریک، از طریق اپلیکیشن Drop Recipes شرکت دراپ وجود دارد. به‌عنوان مثال، چنانچه در دستور پخت جوجه‌ی زغالی اعلام شده باشد که باید پیش از شروع فرایند پخت غذا، دمای فر به ۱۷۰ درجه‌ی سلسیوس برسد، شما می‌توانید تنظیمات دمایی را به‌صورت مستقیم به فر ارسال کنید تا بدین ترتیب، این دستگاه شروع به گرم شدن کند.

درصورتی‌که فر متصل جنرال الکتریک و اپلیکیشن دراپ را در اختیار دارید، از امروز می‌توانید یکپارچگی ‌آن‌‌ها را تجربه کنید؛ اپلیکیشن دراپ در فروشگاه اپ‌استور اپل در دسترس است.

شرکت دراپ از سال ۲۰۱۴ و با عرضه‌ی ترازوی هوشمند آشپزخانه، وارد حوزه‌ی فناوری‌های ‌آشپزخانه‌ی هوشمند شد. این ترازو به یک اپلیکیشن iOS متصل می‌شود و شما را به‌صورت گام‌به‌گام در زمینه‌ی وزن محتویات یک غذای خاص، راهنمایی می‌کند. دراپ از آن زمان تمرکز خود را روی نرم‌افزار خود معطوف کرده و همکاری خود را با تولیدکنندگان مختلف جهت یکپارچه‌سازی پلتفرم دراپ با لوازم خانگی آغاز کرده است. در سال ۲۰۱۵، دراپ نرم‌افزار فرهای سری ۸ کمپانی اروپایی بوش را فراهم کرد؛ نرم‌افزاری که زمان طبخ غذا، دما و سطح رطوبت را از طریق وای‌فای تنظیم می‌کند.

همکاری این دو شرکت، برای جنرال الکتریک نیز حرکت بلندپروازانه‌ای محسوب می‌شود؛ شرکتی که از طریق مشارکت با پلتفرم‌های خانه‌ی هوشمند، درصدد آوردن اینترنت اشیا به لوازم آشپزخانه است. این کمپانی امروز اعلام کرد که فرهای متصل آن‌ها با آلارم مونواکسید کربن و دود نست پروتکت نیز یکپارچه خواهد شد. جنرال الکتریک برای دستیار الکسای آمازون نیز بسته‌ای را توسعه داده است که به‌ کمک آن می‌توان برخی از فرهای این شرکت را از طریق صوت کنترل کرد.

منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۰:۲۹ دیده شده : ۲۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۶۱
  • تعداد حاضران : ۱۱۵
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها