freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا - منطقه قم، حجت‏‌الاسلام والمسلمین محمدجعفر منتظری عصر سه‌شنبه در دیدار با آیت‌الله مکارم شیرازی، با اشاره به آسیب‌های رو به گسترش اجتماعی، گفت: متأسفانه در ۹ ماهه امسال در مقایسه با سال گذشته شاهد کشفیات بیشتر مواد مخدر در قم بوده‏‌ایم.

وی افزود: نتیجه کارشناسی‌ها نشان می‏‌دهد که قانون مبارزه با مواد مخدر و همچنین مواردی از اعدامها باید اصلاح شود ولی اینکه به طور کلی مجازات اعدام را برداریم، قابل پذیرش نیست.

دادستان کل کشور بیان کرد: امروزه قاچاقچیان از خارج از کشور تغدیه می‏‌شوند و کشورهای خارجی که منافع بسیاری از این ارتباط می‏‌برند به دنبال ایجاد فضای فساد و تهاجم فرهنگی و اجتماعی هستند.

وی در ادامه گفت: رهبر معظم انقلاب و علما حساسیت خاصی روی این مسأله دارند که باید با استفاده از تریبون‏‌های مختلف این مسأله را به عنوان یک مطالبه جدی در جامعه مطرح کنیم.

منتظری اضافه کرد: ایجاد شبکه ملی لازم است ولی متأسفانه این روند به کندی طی می‏‌شود؛ یکی از آسیب‏‌های فضای مجازی در کشور، مساله رشد طلاق است که برخی از پرونده‏‌ها در این زمینه تکان‌دهنده است.

وی مهچنین گفت: نکته بعدی آنکه دشمنان ما به دنبال این هستند که اعتقادات مردم را هدف قرار دهند و در همین زمینه به دنبال نفوذ در بین طلاب و روحانیون هستند؛ انتشار فایل صوتی که اخیرا صورت گرفت نیز از اهداف دشمنان نظام است با هدف کوبیدن نظام و انقلاب و امام صورت گرفت.

منتظری در پایان اظهار کرد: دستگاه قضایی فعالیت خود را در این مسیر دنبال می‏‌کند ولی این کار پایان راه نیست بلکه باید با فعالیت‏‌های هدفمند جلوی این حرکات گرفته شود.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۶:۱۹ دیده شده : ۱۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۳۴
  • تعداد حاضران : ۲۲۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها