freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1384770/40  زمان: 20:22  1395/10/14  بازدید: 9,844

مهاجم استقلال روز سه شنبه در جریان بازی درون تیمی استقلال با گلزنی و البته جنجالهای پیش آمده، بازیکن شماره یک زمین بود.

به گزارش "ورزش سه"، بهنام برزای بعد از به ثمر رساندن دو گل برای استقلال در لیگ برتر، روزهای خوب خود را در تمرینات نیز ادامه می دهد. برزای در جریان بازی درون تیمی ابتدای هفته استقلال تک گل تیمی را که وظیفه کاپیتانی آن را بر عهده داشت، به ثمر رساند.


او در جریان دیدار رسمی درون تیمی آبی ها که روز سه شنبه برگزار شد، نیز زننده اولین گل بازی بود اما روز خوب این بازیکن به اینجا ختم نشد و حاشیه ها باز هم برای مهاجم جوان آبی ها دردسر ساز شد.

 


برزای در جریان این بازی بعد از گلزنی در نیمه اول، در نیمه دوم، بعد از خطای شدید رابسون با بازیکن خودی درگیر شد که محمد خرمگاه سریع او را از زمین مسابقه اخراج کرد. برزای برای دقایقی بیرون از زمین مسابقه حضور داشت و در این مدت منصوریان با او صحبت کرد و بعد از معذرت خواهی برزای، این مهاجم جنوبی دوباره به ترکیب تیم آبی اضافه شد و در نهایت لحظاتی بعد از ورود او به زمین بود که تیم آبی گل مساوی را وارد دروازه حریف کرد.


بهنام برزای با فاصله گرفتن از روزهای سکونشینی ابتدای فصل، رفته رفته به یکی از بازیکنان اصلی استقلال تبدیل می شود که منصوریان برای خط کشیدن روی نام او، کار سختی دارد. البته سرمربی استقلال در روزهای گذشته گفته که در نیم فصل دوم، به جوانان بیش از گذشته میدان خواهد داد.

 

 

(عکس: رضا سعیدی پور)


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۲۱:۱:۵۹ دیده شده : ۲۳بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۶۸
  • تعداد حاضران : ۲۰۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها