freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


سال گذشته در نمایشگاه CES، استارتاپ استرالیاییِ میو اعلام کرد که در حال کار بر روی روش تازه‌ای برای دنبال کردن فعالیت‌های کاربران است و حالا دستبندهای مجهز به آن فناوری در CES امسال به نمایش در آمده‌اند. 

دستبند سلامت Mio Slice از طریق حسگر اپتیکال ضربان قلب‌سنج، فعالیت‌های کاربر را رسد می‌کند. حسگر این دستگاه از فناوری به نام امتیاز PAI یا امتیاز فعالیت شخصی هوشمند بهره می‌برد؛ که در آن به جای اینکه قدم‌های برداشته شده یا کالری سوزانده شده، محاسبه شود به روشی بر پایه‌ی تحقیقات نوروژی‌ها عمل می‌شود. نوروژی‌ها بین سال‌های ۱۹۸۴ تا ۲۰۰۸ تحقیقات گسترده‌ای را بر روی سلامت انجام دادند که در نتیجه‌ی آن ارتباطی بین یک ضربان قلب بالا و بیماری‌های قلبی عروقی کشف شد. PAI در واقع امتیازی است که براساس، سن، جنسیت، ضربان قلب و حداکثر ضربان قلب به هر کاربر داده می‌شود. در دستبند سلامت میو به جای اینکه هدف ۱۰ هزار قدمی برای‌تان تعیین شود، فعالیت‌ها به روشی متفاوت و بر پایه‌ی ضربان قلب تعیین می‌شود به این ترتیب در ورزش‌هایی که در آن‌ها حرکت نمی‌کنید نیز می‌توانید اهدافی را بر پایه‌ی امتیاز PAI تعیین کنید.   

به طور مختصر، میو باور دارد که محاسبه‌ی گام‌های برداشته شده یا میزان فعالیت ورزشی به روشی که در حال حاضر دستبندهای سلامت از آن بهره می‌برند مبهم و غیر صحیح است و بهترین روش برای تحت نظر گرفتن فعالیت‌ها، روش PAI و محاسبه‌ی ضربان قلب است. 

دستبند سلامت میو با قیمت ۱۲۹ دلار و در رنگ‌های متنوع روانه‌ی بازار می‌شود. شرکت میو همچنین اپلیکیشن PAI را برای ساعت‌ هوشمند اپل واچ معرفی کرده است که به کمک حسگر ضربان‌قلب‌سنج اپل واچ روش محاسبه‌ی یکسانی را به کار می‌گیرد. قیمت این اپلیکیشن هنوز اعلام نشده است. 

منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۵:۳۰ دیده شده : ۴۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۵۵
  • تعداد حاضران : ۱۲۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها