freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


استارت‌آپ ایرین از ایرباد جدید بی‌سیم خود رونمایی کرده که از وجود کنترلرهای بی‌سیم روی گوشی‌ها بهره می‌برد. این ایربادهای بی‌سیم M2 نام دارد و از اواخر سه ماهه‌ی اول سال ۲۰۱۷ میلادی در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت، اما هنوز قیمت آن تعیین نشده است.

با استفاده از کنترلرهای بی‌سیم روی این ایربادها کاربران می‌توانند موزیک‌های در حال پخش را پخش یا قطع کرده، آهنگ عوض کرده یا به تماس‌های دریافتی پاسخ دهند. عمر باتری ایرباد بی‌سیم با یک بار شارژ سه ساعت دوام می‌آورد، حال آنکه قاب مخصوص شارژ این گوشی قادر است بدون نیاز به اتصال به منبع تغذیه تا ۱۲ ساعت ایرباد را شارژ کند.

ایرباد بی سیم M2 ایرین

ایرین را باید جزو اولین کمپانی‌هایی خواند که در سال ۲۰۱۵ اولین ایربادهای بی‌سیم واقعی را راهی بازار کرد، اما همیشه اولین بودن به معنای موفقیت نیست، چراکه مشکلات موجود در محصول ایرین نتوانست آنچنان که باید این استارت‌آپ را به سمت یک موفقیت بزرگ هدایت کند.

اطلاعات ارائه شده نشان از این دارد که ایرین در ایربادهای جدید خود از فناوری NFMI یا Near Field Magnetic Induction استفاده کرده است تا از این طریق دو گوشی ایرباد را به هم ارتباط دهد. این تکنولوژی علاوه بر ایرین توسط رقبایی نظیر Bragi و Alpha Audiotronics نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از NFMI امکان برقراری ارتباط بی‌سیم پایدارتری را بین دو گوشی ممکن می‌کند و همچنین کیفیت صدای منتقل شده توسط این فناوری بسیار بهتر از بلوتوث است.

البته باید به این نکته اشاره کرد که در ایرباد بی‌سیم M2، همچنان از بلوتوث برای برقراری ارتباط با گوشی هوشمند استفاده می‌شود. استفاده از بلوتوث به دلیل نبود انتخاب دیگری برای برقراری ارتباط است.

منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۵:۴۱ دیده شده : ۲۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۲۶
  • تعداد حاضران : ۲۱۱
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها