freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


سامسونگ در حال ساخت پرچم‌دار آینده خود، گلکسی اس 8 است که انتظار می‌رود در سه‌ماهه اول سال ۲۰۱۷ یا در ماه آوریل از آن رونمایی شود. حال مشخص شده است که آزمایش‌ها بر روی این دستگاه در چین آغاز شده است.

طبق گزارش منتشر شده، این آزمایش‌ها بر روی دو مدل از گلکسی اس 8 صورت می‌گیرد. با نگاه دقیق‌تر به جزئیات گزارش می‌توان مشاهده کرد که آزمایش‌ها روی دو مدل که قرار است در چین عرضه شود و دو مدل نیز که برای عرضه جهانی آماده می‌شود، در حال اجرا است.

مدل‌هایی که برای عرضه جهانی در نظر گرفته شده‌اند، دارای شماره مدل‌های G955FXXU0APLH و G950FXXU0APLH هستند. مدل‌هایی که برای بازار چین و به احتمال زیاد بازار آمریکا در نظر گرفته شده‌اند، نیز از شماره مدل G9500ZCU0APLF و G9550ZCU0APLF بهره می‌برند.

با مشاهده شماره مدل‌ها ممکن است که فکر کنید که قرار است گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 اج معرفی شوند. البته این موضوع بعید نیست؛ اما باید در نظر گرفت که ممکن است سامسونگ از صفحه فلت در پرچم‌دار آینده خود استفاده نکرده و هر دو مدلی که قرار است معرفی شوند، لبه‌های منحنی داشته باشند.

متاسفانه منبع این خبر جزئیاتی در مورد موارد ذکر شده منتشر نکرده است که به احتمال زیاد به این علت است که اطلاعات زیادی در مورد آن نداشته‌اند. در هر صورت باید گفت که دو مدل از گلکسی اس 8 قرار است معرفی شود که البته مانند سال گذشته دارای دو نسخه مجهز به تراشه‌های متفاوت خواهند بود. سال گذشته گلکسی اس 7 برای چین و آمریکا با تراشه اسنپدراگون ساخت کوالکام عرضه شد و برای دیگر نقاط جهان نیز از تراشه اکسینوس ساخت سامسونگ در آن استفاده شد. این موضوع گویا امسال نیز رخ خواهد داد.

در هر صورت، با در نظر گرفتن شایعات انتظار می‌رود که سامسونگ از محصول جدید خود در ماه آ,ریل رونمایی کند. البته احتمال اینکه در MWC 2017 از این محصول رونمایی شود نیز وجود دارد؛ زیرا گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج سال گذشته در این نمایشگاه رونمایی شدند.

منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۰:۴۱ دیده شده : ۲۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۹۹
  • تعداد حاضران : ۲۰۰
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها