freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به نظر می‌رسد که نیسان قصد دارد از دستیار هوشمند کورتانا در خودروهایش استفاده کند. این دستیار متعلق به مایکروسافت است و استفاده از کورتانا در خودروهای نیسان به معنی صورت گرفتن توافق میان دو کمپانی بر سر استفاده از این دستیار هوشمند خواهد بود.

به‌تازگی نیسان در صفحه رسمی توییتر خود توییتی منتشر کرده که حاوی یک ویدیو است. طبق این ویدیو، نیسان قصد دارد روز پنج‌شنبه در نمایشگاه CES 2017 حاضر شده و در کنفرانس خبری که خواهد داشت، خبرهای شگفت‌انگیزی برای طرفداران و کاربران محصولاتش به همراه داشته باشد.

در حال حاضر مشخص نیست که نیسان قصد اعلام چه چیزی را دارد؛ اما انتظار می‌رود که روز پنج‌شنبه، کنفرانس خبری این کمپانی برگزار شده و از طریق توییتر و یوتیوب پوشش داده شود.

مایکروسافت در طول سال گذشته استفاده از دستیار هوشمند کورتانا در خودروها را بررسی می‌کرده است. این غول نرم‌افزاری، سال ۲۰۱۴ از طرحی رونمایی کرد که طبق آن می‌شد از ویندوز در خودرو استفاده کرد. سال گذشته نیز این طرح با استفاده از دستیار هوشمند کورتانا آزمایش شد.

کمپانی مایکروسافت در حال کار روی طرحی است که بتوان به‌لطف آن دستیار هوشمند کورتانا را در شیشه جلوی اتومبیل قرار داد. با استفاده از این قابلیت، کاربر می‌تواند مکان‌های مختلف را در یک نقشه مجازی مشاهده کرده یا در یک رستوران، سفارش غذا بدهد.

کمپانی نیسان در گذشته از یک نسخه مخصوص ویندوز در خودروهایش استفاده می‌کرد تا بتواند رابط کاربری و سیستم منحصر به خود را در اختیار دارندگان خودروهایش قرار دهد. اگر استفاده از کورتانا در خودروهای نیسان به حقیقت بپیوندد می‌توان مشاهده کرد که ایده‌های مایکروسافت چگونه به حقیقت خواهند پیوست. البته برای مشاهده این موضوع باید تا پنج‌شنبه که کنفرانس خبری نیسان برگزار می‌شود صبر کرد.

منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۰:۴۴ دیده شده : ۱۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۳۲
  • تعداد حاضران : ۱۶۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها