freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش "دی اسپورت":سرمربی تیم‌ ‌ملی ایران از دو تیم شیلی و پرتغال به عنوان مدعیان قهرمانی در جام کنفدراسیون‌ها یاد کرد.

 به نقل از روزنامه‌ رکورد، جام کنفدراسیون‌ها قرار است چندی دیگر در سال ۲۰۱۷ برگزار شود. در این رقابت‌ها تیم‌هایی که در قاره‌های خودشان عنوان قهرمانی را کسب کردند، در این رقابت‌ها حضور خواهند داشت.

کارلوس کی‌روش که هدایت تیم ملی فوتبال ایران را بدست دارد، در ارزیابی خود از این رقابت‌ها گفت‌: شیلی تیم قدرتمندی است. اینطور تیم‌ها را دوست دارم. آنها ترکیب کاملی را در اختیار دارند و فوتبالی قوی را ارائه می‌دهند که باید خیلی مورد تحلیل قرار بگیرد. کیفیت بازیکنان شیلی بالاست و با بازیکنان خوبی که این تیم در اختیار دارد، می‌تواند به موفقیت‌های بزرگ هم فکر کند. شیلی تنها به الکسیس سانچس یا آرتورو ویدال خلاصه نمی‌شود. آنها یک تیم به معنای واقعی هستند. آنها به بهترین شکل دفاع می‌کنند و در نبردهای تن به تن نیز تیم خوب و قدرتمندی هستند.

سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران در ادامه گفت‌: از نظر من تیم‌هایی همچون شیلی و پرتغال، تیم‌های مدعی برای قهرمانی هستند. آلمان و یا حتی روسیه را نیز نباید دست‌کم گرفت. آنها نیز تیم‌های مدعی محسوب می‌شوند. البته هنوز نمی دانیم آلمان قرار است با تیم اصلی در این رقابت ها حاضر باشد یا با تیم دومش.

او در پاسخ به این سوال که اگر پرتغال برابر شیلی بازی کند، فکر می‌کند که چه تیمی پیروز شود نیز به صحبت پرداخت و گفت‌: دوست دارم پرتغال پیروز شود. پرتغال کشورم است و البته که فکر می‌کنم کمی هم از شیلی بهتر است.


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۱:۵۱:۲۵ دیده شده : ۲۴بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۷۳
  • تعداد حاضران : ۲۳۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها