freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


اپل تا کنون مک‌بوک ایر یا مک‌بوک پروی مجهز به نمایشگر لمسی را راهی بازار نکرده، اما کمپانی Neonode گجتی را با عنوان AirBar رونمایی کرده که با استفاده از آن می‌توان مک‌بوک ایر ۱۳ اینچی را به لپ‌تاپی مجهز به نمایشگر لمسی تبدیل کرد. Air‌Bar یک گجت مبتنی بر مادون قرمز است که به راحتی روی مک‌بوک ایر نصب می‌شود و پس از آن می‌توان نمایشگر این لپ‌تاپ را همچون یک نمایشگر لمسی مورد استفاده قرار داد. برای استفاده از ایربار کافی است که این وسیله را در پایین نمایشگر نصب کرده و سپس کابل آن را از طریق درگاه USB به لپ‌تاپ متصل کرد.

ایربار گیره یا نگهدارنده‌ی خاصی نداشته و بصورت معناطیسی به نوار پایین نمایشگر مک‌بوک ایر نصب می‌شود. نصب این گجت تنها نیازمند اتصال کابل USB آن بوده و نرم‌افزار خاصی نیز برای تکمیل نصب مورد نیاز نیست. برای ساخت این گجت از فناوری zForce AIR کمپانی NeoNode استفاده شده که با استفاده از آن لمس با انگشت، دستکش و حتی قلموی نقاشی نیز احساس می‌شود.

براساس اطلاعات ارائه شده این کمپانی ایرباری را برای استفاده در لپ‌تاپ‌های ویندوزی ۱۵.۶ اینچی با قیمت ۶۹ دلار در بازار دارد و نمونه‌ی مخصوص مک‌بوک ایر در ماه مارس راهی بازار خواهد شد. نئونود اعلام کرده که ایربادهای جدید برای سایر مدل‌های مک‌بوک‌های اپل و پی‌سی‌های ویندوزی را از نیمه‌ی اول ۲۰۱۷ راهی بازار خواهد شد.

منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۳:۱۲:۰ دیده شده : ۲۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۱۶
  • تعداد حاضران : ۱۳۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها