freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

عثمان بایدمیر:
تعداد بازداشت شدگان به حدی زیاد است که در سالن ورزشی نگهداری می شوند
سرویس ترکیه- نمایندۀ HDP در پارلمان ترکیه به دستگیری اعضای HDP و نقض گسترده حقوق آنان در هفته های اخیر اعتراض کرد.

به گزارش کردپرس به نقل از فرات نیوز، عثمان بایدمیر نماینده حزب دمکراتیک خلق ها (HDP) در یک کنفرانسی خبری در آنکارا به موج دستگیری اعضای HDP واکنش نشان داد. بایدمیر گفت تعداد بازداشت شدگان آنقدر زیاد است که در سالن ورزشی نگهداری می‌شوند.
بایدمیر در این کنفرانس خبری که در محل پارلمان ترکیه برگزار شد، گفت: «هر هفته شاهد وقایعی خونین در سراسر کشور هستیم که طی آن ده ها انسان جان خود را از دست می‌دهند. وزارت کشور و نهادهایی که وظیفه آنها جلوگیری از این اتفاقات است پس از هر حمله ای که روی می‌دهد فاکتور آن را بنام حزب دمکراتیک خلق‌ها و دیگر گروه های مخالف صادر می‌کنند. طی ده روز، از بیست و دوم دسامبر تاکنون 132 تن از اعضا و مسئولان HDP توسط نیروهای امنیتی بازداشت شده اند.
نماینده مردم اورفا از بازداشت 972 عضو HDP از جمله 75 مسئول ارشد آن طی عملیات پلیسی اخیر در 38 شهر خبر داد و گفت: «دولت هزینه بی‌کفایتی خود را به HDP تحمیل می‌کند و متأسفانه اورفا در صدر این حملات است. ما شاهد دوره طلایی بی‌عدالتی و نقض حقوق بشر هستیم. اکنون بخاطر نبود فضای لازم در بازداشت‌گاه های رسمی، تعداد 160 زندانی در سالن ورزشی شهرداری خلیلیه نگهداری می‌شوند. همه اقشار اجتماعی از جمله وکلا و شهرداران نیز نمایندگانی در زندان‌ها دارند.»

کد مطلب: 121215  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۵  |  ساعت: ۹ : ۳۶

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۹:۴۶:۴۶ دیده شده : ۲۳بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۷۹۸۸
  • تعداد حاضران : ۱۷۶
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها