freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کد خبر: ۴۵۴۸۱۴

۵۶  بازدید

فریور خراباتی در روزنامه ایران نوشت:

پریشب شاهد سخنرانی زنده رئیس جمهوری در تلویزیون بودیم.این سخنرانی با سخنرانی رؤسای جمهور سابق دارای تفاوت‌هایی بود که برخی از آنها را در این یادداشت به شما نشان می‌دهیم؛


دکتر روحانی در کمال حیرت و تعجب همان پاسخ هایی را می‌داد که مجری‌های برنامه از ایشان سؤال می‌کردند، در حالی که قبلاً اصل بر این بود که پاسخ هیچ ربطی به سؤال نداشته باشد، مثلاً مجری می‌پرسید: «افزایش بیکاری در کشور نگران‌کننده نیست؟» و فرد مقابل ایشان پاسخ می‌داد: «الان توی سیاره زحل چه خبره؟ برادران نپتون و پلوتون دارن چیکار می‌کنن؟ مشتری چی میگه این وسط؟»


رئیس دولت تدبیر و امید متأسفانه طوری مصاحبه نکردند که از درون صحبت‌های ایشان، سوژه‌ای برای طنزپردازان و کاریکاتوریست‌ها به دست بیاید که این خودش  توجه نکردن به این قشر ضعیف و زحمتکش است!


آقای روحانی در اقدامی تأمل برانگیز سؤالات مجری‌ها را با سؤال پاسخ نمی‌داد، یعنی زمانی که آقای مجری پرسید: «درباره منشور حقوق شهروندی توضیح دهید؟» ایشان نگفتند:‌«بنده از شما می‌پرسم، درباره منشور حقوق شهروندی توضیح نمی‌دهید؟!»


از سکوت و لبخند به دوربین خبری نبود.رئیس دولت باید بتواند حداقل چهل دقیقه از یک ساعت مصاحبه خود را با پلک زدن سریع، لبخند به دوربین و سکوتی سرشار از ناگفته‌ها سپری کند، که متأسفانه شاهد این مورد هم نبودیم!


شاید باورتان نشود(ما هم اول باورمون نشد!) که رئیس دولت آمارهای خود را بر اساس آمارهای «مرکز آمار» و «بانک مرکزی» به بینندگان اعلام کرد، پس نقش آمارهای«باجناق»، «داماد آقا هوشنگ اینها» و «کسبه محل» چه می‌شود؟ آدم این منابع موثق را رها کرده و به آمار این دو مرکز بسنده می‌کند؟!


در کمال ناباوری دکتر روحانی اساساً زمان را در مصاحبه خود لحاظ نکرده و به وقت مجری‌های برنامه توجه نکردند.ایشان مانند سابق نپرسیدند: «آقای حیدری؟ از ساعت چند اینجایی؟ از ساعت 7؟ از ساعت 8؟ پس از ساعت چند؟!»


آخرین مورد هم برمی گردد به اینکه رئیس جمهوری درباره مشکلات مسکن مهر اطلاعات دقیق به مردم ندادند و نگفتند:‌«خونه ساختیم، هم سقف داره، هم شیلنگ، همینا برای یه زندگی خوب کافی نیست؟!» و همچنین در پاسخ به سؤال: «در مورد بیکاری چه برنامه‌ای دارید؟» نگفتند: «آیا مشکل مملکت ما، بیکاری است؟»


اینها مواردی بود که در این مصاحبه بشدت به چشم آمد، برای مصاحبه‌های قبلی رئیس جمهوری هم این نکات را متذکر شدیم،توجه نکردند، باشد که در مصاحبه‌های بعدی این موارد مد نظر قرار بگیرند.

منبع : برترین ها ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۷:۴۵ دیده شده : ۴۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۹۷
  • تعداد حاضران : ۱۲۶
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها