freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کد خبر: ۴۵۴۸۱۰

۲۳۱  بازدید

احمد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رضا  کاظمی در روزنامه شهروند نوشت:

همان‌طور که می‌دانید طرح احراز هویت صاحبان کانال‌های بالای ٥‌هزار عضو روز‌به‌روز جدی‌تر می‌شود. من خودم به‌عنوان کسی که در تلگرام کانال دارم همیشه برایم جای سوال بود که چرا ما هر کاری توی کانال‌مان می‌کنیم، هر طنزی که می‌گذاریم، باز هم مردم لفت می‌دهند. باور کنید این آخری‌ها فقط کم‌مانده بود برای جلب توجه ممبرهام دندان‌هایم را لمینت کنم بعد دور گلویم یک روسری بپیچم و درحالی‌که مشغول خفه کردن خودم هستم برایشان همراه با آهنگ «دلبرا جان جان جان جان! مطربا وای وای وای وای» حامد همایون برقصم! با وجود این، من هنوز پست نگذاشته ٤٠ نفر لفت می‌دادند که خب البته الان حکمتش را می‌فهمم! قبلا کانال من چیزی حدود ٥٨٠٠ نفر عضو داشت ولی الان به کمتر از ٤٢٠٠ نفر رسیده! یعنی اگر اعضا کانالم را ترک نکرده بودند، من هم مجبور بودم توی این طرح احراز هویت شرکت کنم. طرحی که احتمالا با ثبت نام در آن باید یک‌سری قوانین سخت و پیچیده حقوقی را بپذیرید که در ادامه متن به برخی از مفاد احتمالی آن اشاره می‌کنم:  


بند ١ - ادمین کانال موظف است قبل از گذاشتن هرگونه متن اعم از شعر، نثر یا ... یک نسخه تایپی از آن را پرینت کرده و در روزهای غیرتعطیل به دبیرخانه بخش «نظارت راهبردی بر محتوای فضای مجازی وزارت فرهنگ و ارشاد» برده و در صورت تصویب آن در شورای کارشناسی دبیرخانه، پس از اعمال اصلاحیه‌ها و تغییرات لازم، آن را در ساعت و تاریخ مشخصی که متعاقبا از طرف دفترخانه اعلام می‌شود، در کانال منتشر کند.


تبصره الف: ساعات کار دبیرخانه از شنبه تا چهارشنبه ٨ صبح تا ٢ بعد ازظهر و پنجشنبه‌ها از ٨ صبح تا ٣٠:  ١٢ ظهر است.


تبصره ب: نسخه ارایه‌شده به دبیرخانه می‌باست با فونت B.Nazanin سایز ١٢ تهیه شده باشد.


تبصره پ:   فایل World یا Pdf مطلب می‌باست روی سی.دی رایت و یک نسخه از آن تسلیم دبیرخانه شود.


تبصره ت: برای مطالب تا سقف ٤٠٠ کلمه استفاده از تلق و شیرازه و برای مطالب بالای ٧٠٠ کلمه صحافی الزامی است.


بند ٢ – تمامی موارد گفته‌شده در بند ١ برای پست‌های مولتی‌مدیا (شامل عکس، Voice، Gif و کلیپ‌های تصویری و ...) نیز صدق می‌کند.


بند ٣ – قراردادن هرگونه موزیک (اعم از باکلام و بی‌کلام) در کانال‌ها فقط و فقط در صورت کسب مجوز و تاییدیه رسمی از وزارت ارشاد و مرکز موسیقی صداوسیما مجاز است.


تبصره الف: تمامی آهنگ‌های آقایان حامد زمانی، علیرضا افتخاری و سالار عقیلی و همچین آهنگ انرژی هسته‌ای امیر تتلو از این قانون مستثنی هستند.


تبصره ب: مواردی که شامل هرگونه تک‌خوانی بانوان، هرگونه محمدرضا شجریان و هرگونه ریتم غیرمجاز باشد اکیدا ممنوع است.


بند ٤ – کلیه کانال‌های خبری می‌باست از انتشار هرگونه خبر (اعم از داخلی و خارجی) قبل از تأیید صحت آن در اخبار ساعت ٣٠: ٢٠، خودداری کنند.


بند ٥ – صاحب‌امتیازان کانال‌های تلگرامی موظف به ارایه کارنامه مالی و گزارش درآمدهای حاصل از تبلیغات تلگرامی در کانال‌شان به سازمان بازرسی کل کشور هستند.


تبصره الف:  محتوای تبلیغات قبل از قرارگیری در کانال مطابق ماده ١، باید به تأیید اداره کل بازرگانی و سازمان تبلیغات صداوسیما برسد.


تبصره ب: ٢٥‌درصد از سود خالص ماهیانه به‌عنوان هزینه‌های نظارتی به سازمان‌های مربوطه‌ای که به شما ربطی ندارند، تعلق خواهد گرفت.


تبصره پ: عوارض شهرداری و هزینه‌های مربوط به بیمه طبق تعرفه‌های سازمانی ابلاغ خواهد شد.


تبصره ت: به کلیه موارد فوق، ٧‌درصد مالیات بر ارزش افزوده تعلق می‌گیرد!

منبع : برترین ها ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۷:۴۸ دیده شده : ۶۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۶۵
  • تعداد حاضران : ۱۱۳
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها