freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، علی کرد افزود: از سوی مشاور رئیس جمهور و دبیر ستاد هماهنگی اقتصادی کشور پیگیری برای راه اندازی منطقه ویژه اقتصادی میرجاوه انجام و مکاتبات لازم صورت پذیرفته است.

وی بر لزوم تسریع در ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در شهرستان میرجاوه با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های موجود تاکید کرد.

کرد ادامه داد: شهرستان میرجاوه از بسترهای لازم برای پیوستن به بازارهای جهانی شرق بهره می برد و وجود زیرساخت های ریلی و جاده ای مناسب در این شهرستان، شرایط مناسبی را برای انجام مبادلات اقتصادی از طریق مرز میرجاوه فراهم کرده است.

نماینده مردم خاش، میرجاوه، کورین و نصرت آباد بیان کرد: شهرستان میرجاوه تنها مرز خاکی کشور با پاکستان می باشد که دارای ویژگی منحصر بفردی برای راه اندازی منطقه ویژه اقتصادی است.

وی خاطرنشان کرد: نزدیکی به مرکز استان و فرودگاه بین المللی زاهدان، دسترسی مناسب به بازارهای داخلی و مراکز تجاری و صنعتی زمینه را برای تبادل کالا و تجارت از طریق مرزهای جنوب شرق کشور از دیگر مزیت های مهم برای راه اندازی منطقه ویژه اقتصادی در مرز میرجاوه هستند.

کرد گفت: راه اندازی این منطقه اقتصادی نه تنها سبب پیشرفت و توسعه، رونق اقتصادی، عمرانی و ایجاد اشتغال پایدار در سیستان و بلوچستان می شود بلکه زمینه پیشرفت اقتصاد کشور را فراهم می آورد.


انتهای پیام
منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۱:۲۳ دیده شده : ۲۴بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۳۲
  • تعداد حاضران : ۱۶۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها