freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا به نقل از  الوحده، مشعل بن فهم  السلمی، رئیس پارلمان عربی همچنین ادعا کرد که ایران در امور کشورهای عربی مداخله می کند و سازمان ملل باید از این دخالت‌ها جلوگیری کند.

او در ادامه ادعاهای خود ایران را به دست داشتن در حمله تروریستی به کانون اصلاح و بازپروری بحرین متهم کرد و از تمام  کشورها و سازمان‌های جهان خواست که این اقدام تروریستی را محکوم کنند.

او در ادامه ملت‌های عربی در  کنار بحرین  بر علیه تروریست‌ها خواهند ایستاد و افزود: مقامات امنیتی و قضایی بحرین بسیار قدرتمند هستند  و من اطمینان دارم که عاملان این اقدام تروریستی را دستگیر خواهند  کرد.

به گزارش ایسنا، حمله به کانون اصلاح  و بازپروری (الجو) بحرین در ساعت پنج و  نیم صبح روز یکشنبه اتفاق  افتاد و به کشته شدن (عبدالسلام سیف احمد)، یکی از نیروهای پلیس و زخمی شدن یک تن دیگر منجر شد. در این حمله 10 تن از  متهمین در پرونده‌های تروریستی فرار کردند.

به گزارش ایسنا، این ادعاها در حالی مطرح می‌شوند که مقامات کشورمان همواره بر لزوم پایان دادن به اختلافات داخلی در  کشورهای عربی و لزوم دستیابی به یک راه حل سیاسی  که از طریق مشارکت تمام طرف‌ها در  این کشورها به دست می‌آید  تاکید کرده و دخالت نکردن کشورهای دیگر در امور داخلی کشورهای منطقه را خواستار شده‌اند.

انتهای  پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۱:۲۵ دیده شده : ۲۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۹۸
  • تعداد حاضران : ۲۴۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها