freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1384864/34  زمان: 12:01  1395/10/15  بازدید: 2,763

در شرایطی که بازی دوستانه تیم ملی در امارات لغو شده و به همین خاطر اردوی تیم ملی در دبی از حالت هدف گذاری خارج شده محمد رضا ساکت از برنامه ریزی دو ساله برای تیم های ملی خبر می دهد. 

به گزارش "ورزش سه"، رئیس سازمان تیم های ملی در جلسه کمیته های فنی و توسعه و تیم های ملی که با حضور دکتر علیرضا اسدی، لیلا صوفی زاده، دکتر فریدون معینی، مرتضی محصص، دکتر محمد احسانی، دکتر خداداد، دکتر خبیری برگزار شد، گفت: «در این جلسه عملکرد تیم های ملی در رده های مختلف آقایان و بانوان، کیفیت اردوها، تعیین کادر فنی، ارزیابی عملکرد فنی تیم های ملی نوجوانان و جوانان در مسابقات هند و بحرین، آموزش و ارتقا دانش مربیان، اهمیت فوتبال در تیم های پایه، اردوها و مسابقات دوستانه، حضور تیم ملی بانوان در مسابقات آسیایی و ویتنام، اردوها و مسابقات دوستانه و سیاست گذاری های آتی تیم های ملی تا 2 سال آینده مورد بحث و بررسی قرار گرفت.»


شاید باور این خبر سخت باشد که اهالی فدراسیون در تلاش هستند برنامه تیم های ملی را تا دو سال آینده تدوین کنند به خصوص که فوتبالی ها عادت کرده اند به روز تصمیم بگیرند و از سویی در سال های اخیر مشکلات مالی دغدغه های فدراسیون فوتبال را متوجه برنامه های روز کرده تا برنامه ریزی برای آینده تیم های ملی.


با نگاهی به اسامی اعضای کمیته فنی متوجه می شوید برخی از آنها تا مقطع دکترا تحصیل کرده اند و حتی مدرس رسمی فیفا هستند. بعید است که این ها برنامه ریزی برای تیم های ملی را بلد نباشند. تنها اراده انجام این کار باقی می ماند و از همه مهمتر ایجاد امکانات برای پیاده کردن برنامه ها. 


البته در این برهه زمانی که فدراسیون فوتبال برای تیم های ملی به روز تصمیم می گیرد انتظار نیست که کمیته فنی برای دو سال آینده تیم های ملی برنامه ریزی کند. همین که برنامه 6 ماه آتی تیم های ملی هم در شروع کار مشخص شود جای شکرش باقی است و در آتی می توانیم برنامه ریزی بهتری داشته باشیم.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۰:۲۴ دیده شده : ۲۴بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۳۱
  • تعداد حاضران : ۱۸۱
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها